Tým ZŠ Zličín - Základní informace

Tým ZŠ Zličín - Základní informace

Přípravka nefunguje stejně, jako všechny ostatní školní přípravky, neboť nenavazuje na školní družinu.

Probíhá v hale Zličín, vždy v pondělí 17,15 - 18,15hod a je to zároveň oficiální klubová přípravka. Tedy kromě dětí z okolí sem dochází i děti z jiných školních přípravek. Pro děvčata roč.2013 a 14, které by chtěly přidat druhý trénink, je možné pak využít přípravku na našich školách. Zároveň je možný trénink zhruba 1x za 14 dní v pátek, hala Radlice 18,00 - 19,20hod.

Bereme děvčata roč.2013+14+15+16+17.

Přípravka zahajuje svoji činnost 18.9.2023. Poslední trénink je pak koncem června. 

 

Příspěvky v přípravce jsou stanoveny na částku 1.600,-Kč / pololetí. Platba proběhne v listopadu a únoru, u nových dětí po zkušebním měsíci. Na účet klubu - 51 30 08 33 29/0800 (s uvedeným jména dítěte a v.s. = r.č. dítěte).

Náš klub po zkušebním měsíci dětem rozdá Přihlášky. Vyplněním a podpisem pak rodiče děti přihlašují do klubu a děti se stávají řádnými  členy klubu i ČBF. Tím se na něj vztahují všechny aktivity a akce pořádané pro naše členy. Přihlášku neodevzdávají děti, které již chodily v předchozím roce a již jsou členy. Pokud dítě nebude dále chtít pokračovat v klubu, bude mu členství automaticky zrušeno.

Pro naše děti z přípravek pořádáme turnaje NADĚJÍ, kde budou mít děti před zraky svých rodičů možnost předvést, co se naučily a jak jim to jde. Turnajů proběhne během sezony pět. První turnaj je v listopadu, poslední počátkem června. 

Na tréninky dětem stačí tričko, trenýrky (legíny), v zimě případně tepláky. Obuv do tělocvičny. Doporučujeme pevnou obuv, ne klasické cvičky na tělocvik (kloužou). Kdo by pak měl větší zájem, je vhodné koupit basketbalovou obuv a míč vel.č.5.

Trenérem přípravky v sezoně 2023/2024 bude ........., tel: .......

Veškeré dotazy, připomínky, poznámky a přihlášky pište na mail : basket.hanka@seznam.cz  Na všechny odpovíme - naší snahou je najít společnou řeč a pracovat se spokojenými dětmi a rodiči.

Pro děvčata 1.tříd - pokud se dohodneme, že dítě není dostatečně vyzrálé, odložíme její účast o rok, až bude ve 2.třídě.

Vítejte ve velké HB-rodině a těšíme se na skvělé společné sportovní zážitky !!!

Sdílet