Školní přípravky

Přípravky jsou určeny pro děvčata z 1. - 4. tříd a doplňujeme o chlapce 1. - 2.tříd.

Školní přípravky probíhají v konkrétní vybrané škole a jejich cílem je vychovat nové hráčky, které budou postupně zařazovány do jednotlivých soutěží. V našich školních přípravkách mají děti zdarma zkušební měsíc, kdy si mohou vše vyzkoušet - přihlášku najdete zde.  Po zkušebním měsíci dostanete oficiální přihlášku do klubu. Příspěvky jsou pak ve výši 1.500 Kč za pololetí.

Jak probíhá přípravka?
Děti vždy vyzvedneme z družiny a po tréninku vrátíme zpět.
Pravidelně 1x týdně trénink, který děti sportovně rozvíjí se zaměřením na basketbal. Děti, které basket baví, mají možnost navštěvovat i druhý trénink v hale na Zličíně. Tento druhý trénink je v prvním roce pro děti zdarma.
Pro děti pořádáme turnaje Nadějí, kde mohou rodičům ukázat, co se naučily a jak jsou šikovné. Během roku je těchto turnajů šest a jsou velmi oblíbené.

Děvčata, která trénují 2x týdně (tedy 1x ve škole + klubová přípravka na Zličíně) zařazujeme do neoficiální soutěže Šmoulinka, ve které se již hrají opravdová utkání. A dále se zúčastní akcí ŠPUNTI pro nejmladší hráče.

 

TERMÍNY TURNAJŮ NADĚJÍ v sezóně 2021/22:

28.11. / 19.12. / 30.1. / 27.2. / 1.5. , finálový turnaj 19.6.2022

první turnaj 28.11. byl z důvodu covidu zrušen a náhradní termín je 29.5.

 Turnaje probíhají vždy v neděli odpoledne na ZŠ V Remízku, Praha 5 - Barrandov.

 

Hráčky, které budou docházet i na společnou klubovou přípravku v pondělí na Zličín, se pak ještě zapojí do akce pro nejmladší, pořádanou Pražským baset.svazem - ŠPUNTI. Tato setkání budou 27.11. ; 29.1. a 2.4. Budou probíhat na Sokole Pražském.

 

Co potřebujete?
Zajistit dítěti sportovní oblečení a pevnou obuv do tělocvičny. Zapsat si termíny turnajů Nadějí a stát se fanouškem svého potomka.

Naše heslo:
I když máš jiné aktivity, přijď to zkusit, zjistit co tě baví a pak se rozhodnout.
Odejít se dá vždy, ale začít je třeba ve správný čas.

Sdílet