Soutěž Ženy 2. liga

Umístění Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1 Basket Poděbrady 18 18 0 1252:871 36
2 TJ Loko Krnov 18 15 3 1252:911 33
3 SK UP Olomouc 18 12 6 1100:903 30
4 HB Basket Praha 18 10 8 1063:970 28
5 Vlčice Žďár 18 10 8 1165:1042 28
6 SBŠ Ostrava B 18 8 10 1096:1074 26
7 BS Český Brod 18 6 12 1108:1391 24
8 Basketball Nymburk 18 5 13 984:1113 23
9 ADFORS Basket SECCON Litomyšl 18 5 13 1008:1229 23
10 Basket Ostrava 18 1 17 817:1341 19



Soutěž U19 EL

Umístění Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1 Sokol Hradec Králové 26 23 3 1915:1487 49
2 Basket Slovanka 26 22 4 1908:1469 48
3 BA Sparta Praha 26 21 5 1866:1637 47
4 BK Havířov 26 16 10 1934:1814 42
5 USK Praha 26 16 10 1858:1507 42
6 BK Loko Trutnov 26 16 10 1608:1535 42
7 BK Levhartice Chomutov 26 14 12 1634:1614 40
8 BK Žabiny Brno 26 13 13 1830:1679 39
9 HB Basket Praha 26 11 15 1897:1831 37
10 BK Studánka Pardubice 26 10 16 1541:1682 36
11 BK Strakonice 26 9 17 1627:1741 35
12 SBŠ Ostrava 26 6 20 1487:1797 32
13 KP Brno 26 5 21 1471:1855 31
14 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 26 0 26 1250:2178 26



Soutěž U19 liga

Umístění Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1 BK Brandýs nad Labem 10 8 2 667:557 18
2 USK Praha B 10 7 3 675:496 17
3 Basket Pastelka MB 10 6 4 644:532 16
4 DBaK 10 6 4 642:532 16
5 HB Basket Praha B 10 3 7 607:580 13
6 Aritma Praha 10 0 10 251:789 10



Soutěž U17 EL

Umístění Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1 Sokol Hradec Králové 26 23 3 2069:1453 49
2 Tygři Praha 26 22 4 1968:1358 48
3 Basket Slovanka 26 19 7 1838:1509 45
4 HB Basket Praha 26 17 9 1856:1630 43
5 USK Praha 26 15 11 1721:1649 41
6 BK Žabiny Brno 26 15 11 1679:1601 41
7 BA Sparta 26 14 12 1608:1609 40
8 BK Levhartice Chomutov 26 14 12 1686:1633 40
9 KP Brno 26 12 14 1604:1688 38
10 SBŠ Ostrava 26 9 17 1652:1797 35
11 BK Strakonice 26 7 19 1452:1883 33
12 ŠBK Parker-Hannifin Sadská 26 6 20 1620:1910 32
13 Basket Ostrava 26 5 21 1638:1956 31
14 BK Loko Trutnov 26 4 22 1404:2119 30



Soutěž U17 liga

Umístění Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1 BK Klatovy 14 12 2 998:703 26
2 DBaK 14 10 4 1053:703 24
3 Sokol Nusle 14 9 5 998:745 23
4 BK Lokomotiva Karlovy Vary 14 9 5 942:806 23
5 Bižuterie Jablonec n.N. 14 7 7 808:819 21
6 HB Basket Praha B 14 6 8 827:957 20
7 USK Praha B 14 3 11 740:998 17
8 Válečnice Děčín 14 0 14 635:1270 14



Soutěž U15 liga

Umístění Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1 Tygři Praha 10 10 0 878:427 20
2 HB Basket Praha 10 8 2 855:496 18
3 BK Strakonice 10 5 5 683:532 15
4 BK Lokomotiva Karlovy Vary 10 4 6 611:597 14
5 BK Klatovy 10 3 7 560:790 13
6 DBaK 10 0 10 344:1089 10



Soutěž

Umístění Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1 Tygři Praha 10 10 0 976:332 20
2 BC Slaný 10 8 2 919:399 18
3 HB Basket Praha 10 5 5 589:537 15
4 SLUNETA Ústí nad Labem 10 5 5 596:520 15
5 TJ Slovan Litoměřice 10 2 8 365:865 12
6 BK Levhartice Chomutov 10 0 10 230:1022 10



Soutěž U14 liga

Umístění Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1 Tygři Praha 10 10 0 976:332 20
2 BC Slaný 10 8 2 919:399 18
3 HB Basket Praha 10 5 5 589:537 15
4 SLUNETA Ústí nad Labem 10 5 5 596:520 15
5 TJ Slovan Litoměřice 10 2 8 365:865 12
6 BK Levhartice Chomutov 10 0 10 230:1022 10



Soutěž U13 přebor

Umístění Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1 BK Kralupy junior,z.s.U13G(ms) 20 12 8 1014:946 32
2 ŠBK Parker-Hannifin Sadská U13G 16 15 1 1315:583 31
3 BC Slaný U13G 17 12 5 949:707 29
4 Basket Říčany z.s.U13G 20 9 11 1112:956 29
5 BK HB Basket U13G(ms) 19 10 9 787:837 29
6 TJ Sokol Kladno U13G(ms) 20 8 12 1002:942 28
7 BŠ Tygři Praha U13G(ms) 16 11 5 822:664 27
8 Basket Slovanka U13G(ms) 16 10 6 784:645 26
9 BK Brandýs nad Labem z.s.U13G(ms) 19 5 14 660:1026 24
10 BK Studánka Pardubice U13G (ms) 14 4 10 511:818 18
11 ŠSK Příbram U13G(ms) 15 0 15 343:1175 15



Soutěž U12 přebor

Umístění Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1 Basket Slovanka 18 18 0 1097:441 36
2 BŠ Tygři Praha 18 15 3 1356:521 33
3 HB Basket Praha 18 12 6 901:675 30
4 USK Praha 18 9 9 899:771 27
5 Sokol Nusle 18 5 13 658:842 23
6 BA Sparta 18 3 15 398:1137 21
7 BK Kralupy junior 18 1 17 354:1276 19



Soutěž U11 přebor

Umístění Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1 BŠ Tygři Praha 20 19 1 1048:495 39
2 USK Praha 20 17 3 1092:562 37
3 Basket Slovanka 20 12 8 799:541 32
4 HB Basket Praha 20 7 13 524:777 27
5 BA Sparta 20 5 15 462:796 25
6 BC Wizards 20 0 20 369:1123 20



Soutěž Ženy B 1.třída

Umístění Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1 TJ ČZU Praha 20 18 2 1232:904 38
2 Stavební fakulta 20 15 5 992:781 35
3 VSK Iuridica 20 13 7 997:889 33
4 BK Prosek B 20 13 7 1092:1006 33
5 HB Basket Praha B 20 12 8 1040:998 32
6 BK Pirelli B 20 11 9 978:926 31
7 DDM Praha 10 20 8 12 935:1042 28
8 Sokol Dolní Počernice B 20 8 12 962:1105 28
9 Sokol Michle 20 6 14 974:1053 26
10 Porg Basket 20 4 16 938:1138 24
11 BŠ Tygři Praha 20 2 18 738:1036 22



Soutěž U13 KP

Umístění Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1 BK Kralupy junior,z.s.U13G(ms) 20 12 8 1014:946 32
2 ŠBK Parker-Hannifin Sadská U13G 16 15 1 1315:583 31
3 BC Slaný U13G 17 12 5 949:707 29
4 Basket Říčany z.s.U13G 20 9 11 1112:956 29
5 BK HB Basket U13G(ms) 19 10 9 787:837 29
6 TJ Sokol Kladno U13G(ms) 20 8 12 1002:942 28
7 BŠ Tygři Praha U13G(ms) 16 11 5 822:664 27
8 Basket Slovanka U13G(ms) 16 10 6 784:645 26
9 BK Brandýs nad Labem z.s.U13G(ms) 19 5 14 660:1026 24
10 BK Studánka Pardubice U13G (ms) 14 4 10 511:818 18
11 ŠSK Příbram U13G(ms) 15 0 15 343:1175 15



Soutěž ženy KP

Umístění Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1 TJ Sokol Kladno 24 20 4 1491:1177 44
2 BC Kolín 23 16 7 1281:1115 39
3 HB Basket Praha 23 15 8 1308:1120 38
4 BC Benešov B 24 13 11 1280:1221 37
5 BK Brandýs nad Labem, z.s. B 24 6 18 1088:1374 30
6 BK Kralupy Junior,z.s. 22 7 15 1197:1297 29
7 Basketbal Čelákovice 24 5 19 1018:1359 29



Soutěž U15 NRL

Umístění Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1 BA Tygřice Louny 24 23 1 1928:919 47
2 BK Beroun 24 21 3 2265:929 45
3 ASK Lovosice 24 13 11 1702:1460 37
4 TJ Sokol Toužim 24 10 14 1641:1494 34
5 HB Basket Praha B 24 12 12 1274:1182 33
6 BK Česká Lípa 24 3 21 1013:2269 27
7 BC Wizards DDM P10 24 2 22 675:2245 26



Sdílet