Soutěž Ženy 1. liga

Umístění Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1 Sokol Nusle 14 11 3 956:804 25
2 BA Sparta 14 10 4 977:886 24
3 TJ Sokol Pečky 13 10 3 892:775 23
4 DSK Basketball Brandýs 14 9 5 1008:924 23
5 Žabiny Brno B 14 9 5 925:891 23
6 SK UP Olomouc 14 6 8 897:897 20
7 BK Havířov 13 6 7 852:873 19
8 USK Praha B 14 5 9 887:931 19
9 HB Aritma 14 5 9 882:977 19
10 Basket Poděbrady 14 4 10 816:920 18
11 BSK KP Brno 14 3 11 851:978 17
12 BK Studánka Pardubice 12 4 8 710:797 16



Soutěž EL U19, sk.A

Umístění Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1 BK Levhartice Chomutov 12 11 1 840:698 23
2 Tygři Praha 12 10 2 845:655 22
3 HB Basket Praha 12 9 3 887:791 21
4 USK Praha 12 5 7 763:777 17
5 BK Strakonice 12 5 7 728:741 17
6 Basket Slovanka 12 1 11 709:899 13
7 SLUNETA Ústí nad Labem 12 1 11 691:902 13



Soutěž EL U17, sk.A

Umístění Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1 BK Levhartice Chomutov 12 11 1 775:565 23
2 HB Basket Praha 12 11 1 933:607 23
3 USK Praha 12 8 4 775:612 20
4 Basket Slovanka 12 5 7 631:764 17
5 Tygři Praha 12 4 8 691:767 16
6 BA Sparta 12 3 9 637:808 15
7 BK Strakonice 12 0 12 552:871 12



Soutěž ŽL U15, sk.A

Umístění Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1 Tygři Praha 12 11 1 1174:440 23
2 BK Strakonice 12 11 1 1001:569 23
3 BK Lokomotiva Karlovy Vary 12 8 4 857:602 20
4 HB Basket Praha 12 6 6 772:786 18
5 DBaK 12 4 8 715:893 16
6 BA Sparta 12 2 10 457:950 14
7 BK Levhartice Chomutov 12 0 12 365:1101 12



Soutěž ŽL U14, sk.B

Umístění Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1 BK Strakonice 10 10 0 843:364 20
2 HB Basket Praha 10 8 2 823:382 18
3 DBaK 10 6 4 687:528 16
4 BK Klatovy 10 4 6 525:622 14
5 Sokol Kladno 10 2 8 407:835 12
6 TJ Sokol Nusle 10 0 10 328:882 10



Soutěž ženy KP

Umístění Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1 TJ Sokol Kladno 12 8 4 826:662 20
2 BC Benešov B 12 8 4 762:614 20
3 HB Basket Praha (ms) 11 9 2 680:552 20
4 BK Pelhřimov (ms) 12 8 4 586:597 20
5 Basket Poděbrady z.s. B 11 7 4 630:548 18
6 BC Kolín 11 6 5 652:577 17
7 BK Slavoj Český Brod 11 6 5 641:578 17
8 BK Kralupy Junior,z.s. 12 5 7 670:750 17
9 BK Brandýs nad Labem, z.s. B 12 1 11 523:724 13
10 BK Příbram 2000 12 0 12 616:984 12



Soutěž U13 KP

Umístění Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1 ŠBK Parker-Hannifin Sadská U13G 13 13 0 1110:297 26
2 BK Brandýs nad Labem z.s.U13G 12 9 3 715:391 21
3 AŠ Mladá Boleslav U13G 13 6 7 400:620 19
4 BC Benešov U13G 11 7 4 568:390 18
5 Basket Poděbrady z.s.U13G (ms) 13 5 8 512:692 18
6 HB Basket U13G(ms) 13 4 9 355:846 17
7 BC Slaný U13G 9 6 3 492:307 15
8 Basket Slovanka U13G(ms) 11 4 7 426:492 15
9 BK Slavoj Český Brod 13G 12 1 11 288:878 13
10 TJ Sokol Kladno U13G 9 3 6 443:396 12



Soutěž Ženy B 1.třída

Umístění Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1 BK Prosek A 14 13 1 1047:612 27
2 Stavební fakulta 13 10 3 706:620 23
3 VSK Iuridica 12 9 3 625:524 21
4 HB Basket 13 8 5 702:662 21
5 BK Pirelli B 14 7 7 653:711 21
6 Sokol Horní Počernice 13 6 7 760:752 19
7 Sokol Dolní Počernice B 14 5 9 732:853 19
8 TJ Sokol Jinonice 13 5 8 730:785 18
9 BK Prosek B 14 4 10 707:766 18
10 DDM Praha 10 13 4 9 616:796 17
11 Sokol Michle 13 2 11 588:785 15



Soutěž U11 přebor

Umístění Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1 Basket Slovanka 14 14 0 904:296 28
2 HB Basket 14 10 4 663:375 24
3 Tygři Praha 14 9 5 733:496 23
4 USK Praha 14 6 8 701:606 20
5 BA Sparta 14 2 12 288:797 16
6 BC Wizards 14 1 13 161:880 15



Soutěž U12 přebor

Umístění Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1 USK Praha 12 11 1 673:325 23
2 Tygři Praha 12 10 2 720:298 22
3 Basket Slovanka 12 9 3 629:387 21
4 HB Basket 12 6 6 498:430 18
5 BK Kralupy junior 12 4 8 469:460 16
6 BA Sparta 12 1 11 266:713 13
7 BC Wizards 12 1 11 197:839 13



Soutěž U13 přebor

Umístění Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1 BK Studánka Pardubice 12 11 1 725:323 23
2 Tygři Praha 11 9 2 634:310 20
3 Basket Slovanka 11 9 2 564:287 20
4 HB Basket 12 6 6 525:368 18
5 USK Praha 12 3 9 384:615 15
6 Sokol Nusle 12 3 9 352:660 15
7 BA Sparta 12 0 12 214:835 12



Soutěž CL U19

Umístění Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1 DBaK 10 10 0 734:481 20
2 BK Lokomotiva Karlovy Vary 10 7 3 592:521 17
3 BŠ Tygři Praha B 10 5 5 669:587 15
4 HB Basket Praha B 10 5 5 617:611 15
5 BK Baník Most 10 3 7 548:754 13
6 Sokol Kladno 10 0 10 530:736 10



Soutěž U19 DL play-out A

Umístění Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1 BK Lvice Litoměřice 2 2 0 161:96 4
2 HB Basket Praha B 2 1 1 121:123 3
3 BK Baník Most 2 1 1 137:153 3
4 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1 1 0 80:48 2
5 Basketbal Sokol Horní Počernice 1 1 0 63:46 2
6 BŠ Tygři Praha B 2 0 2 128:175 2
7 Sokol Kladno 2 0 2 94:143 2



Soutěž Nadstavba U19 EL A

Umístění Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1 Žabiny Brno 14 13 1 1147:854 27
2 Sokol Hradec Králové 14 13 1 1122:924 27
3 BK Levhartice Chomutov 14 12 2 981:830 26
4 Tygři Praha 14 10 4 948:797 24
5 BA Sparta Praha 14 10 4 1045:902 24
6 HB Basket Praha 14 9 5 1006:933 23
7 USK Praha 14 5 9 865:913 19
8 BK Loko Trutnov 14 5 9 934:1008 19



Soutěž EL U17, nadstavba A

Umístění Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1 Sokol Hradec Králové 12 12 0 1037:635 24
2 HB Basket Praha 12 11 1 933:607 23
3 BK Levhartice Chomutov 12 11 1 775:565 23
4 Basket Ostrava 12 8 4 927:755 20
5 USK Praha 12 8 4 775:612 20
6 Žabiny Brno 12 7 5 859:728 19
7 KP Brno 12 6 6 755:802 18
8 Basket Slovanka 12 5 7 631:764 17



Sdílet