Soutěž U19 EL
Umístění | Tým | Zápasy | Výhry | Prohry | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | USK Praha | 22 | 20 | 2 | 1541:1140 | 42 |
2 | Sokol Hradec Králové | 22 | 19 | 3 | 1706:1246 | 41 |
3 | HB Basket Praha | 22 | 17 | 5 | 1713:1259 | 39 |
4 | Žabiny Brno | 22 | 17 | 5 | 1647:1352 | 39 |
5 | KP Brno | 22 | 15 | 7 | 1584:1366 | 37 |
6 | BA Sparta Praha | 22 | 11 | 11 | 1496:1540 | 33 |
7 | BK Levhartice Chomutov | 22 | 9 | 13 | 1423:1521 | 31 |
8 | Tygři Praha | 22 | 9 | 13 | 1342:1471 | 31 |
9 | SBŠ Ostrava | 22 | 7 | 15 | 1497:1634 | 29 |
10 | SLUNETA Ústí nad Labem | 22 | 5 | 17 | 1330:1693 | 27 |
11 | BK Loko Trutnov | 22 | 3 | 19 | 1190:1641 | 25 |
12 | BK Strakonice | 22 | 0 | 22 | 1049:1655 | 22 |
Soutěž CL U19
Umístění | Tým | Zápasy | Výhry | Prohry | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sokol Nusle | 14 | 12 | 2 | 1060:767 | 26 |
2 | BK Klatovy | 14 | 11 | 3 | 917:749 | 25 |
3 | BK Karlovy Vary | 14 | 10 | 4 | 967:649 | 24 |
4 | DBaK | 14 | 9 | 5 | 941:773 | 23 |
5 | BŠ Tygři Praha B | 14 | 6 | 8 | 927:818 | 20 |
6 | BK Lvice Litoměřice | 14 | 5 | 9 | 704:797 | 18 |
7 | BA Louny | 14 | 3 | 11 | 629:996 | 17 |
8 | HB Basket Praha B | 14 | 0 | 14 | 588:1184 | 14 |
Soutěž U17 EL
Umístění | Tým | Zápasy | Výhry | Prohry | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | HB Basket Praha | 14 | 13 | 1 | 1094:731 | 27 |
2 | Tygři Praha | 14 | 12 | 2 | 1130:627 | 26 |
3 | USK Praha | 14 | 10 | 4 | 986:725 | 24 |
4 | BK Levhartice Chomutov | 14 | 9 | 5 | 842:818 | 23 |
5 | SLUNETA Ústí n.L. | 14 | 5 | 9 | 826:913 | 19 |
6 | BA Sparta | 14 | 5 | 9 | 823:903 | 19 |
7 | Basket Slovanka | 14 | 1 | 13 | 582:1089 | 15 |
8 | BK Lokomotiva Karlovy Vary | 14 | 1 | 13 | 631:1108 | 15 |
Soutěž ŽL U15
Umístění | Tým | Zápasy | Výhry | Prohry | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | USK Praha | 14 | 14 | 0 | 1427:518 | 28 |
2 | BK Strakonice | 14 | 12 | 2 | 1152:581 | 26 |
3 | DBaK | 14 | 9 | 5 | 1010:792 | 23 |
4 | HB Basket Praha | 14 | 9 | 5 | 974:762 | 23 |
5 | BK Klatovy | 14 | 5 | 9 | 957:1018 | 19 |
6 | BK Levhartice Chomutov | 14 | 5 | 9 | 772:860 | 19 |
7 | BK Karlovy Vary | 14 | 1 | 13 | 471:1204 | 15 |
8 | Tigers Basketball České Budějovice | 14 | 1 | 13 | 480:1508 | 15 |
Soutěž ŽL U14
Umístění | Tým | Zápasy | Výhry | Prohry | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Válečnice Děčín | 12 | 11 | 1 | 929:561 | 23 |
2 | BK Lvice Litoměřice | 12 | 11 | 1 | 822:492 | 23 |
3 | Tygři Praha | 12 | 8 | 4 | 1027:545 | 20 |
4 | HB Basket Praha | 12 | 6 | 6 | 626:621 | 18 |
5 | Sokol Kladno | 12 | 3 | 9 | 610:910 | 15 |
6 | BC Slaný | 12 | 3 | 9 | 570:837 | 15 |
7 | BK Levhartice Chomutov | 12 | 0 | 12 | 399:1017 | 12 |
Soutěž U13 KP
Umístění | Tým | Zápasy | Výhry | Prohry | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | TJ Sokol Kladno U13G | 12 | 10 | 2 | 853:342 | 22 |
2 | BC Slaný U13G | 12 | 9 | 3 | 611:435 | 21 |
3 | BK Kralupy junior,z.s.U13G | 12 | 9 | 3 | 637:359 | 21 |
4 | HB Basket U13G(ms) | 12 | 4 | 8 | 377:573 | 16 |
5 | BA Sparta "B" (ms) | 12 | 4 | 8 | 322:518 | 16 |
6 | Basket Slovanka U13G(ms) | 12 | 4 | 8 | 449:477 | 15 |
7 | BC Wizards Újezd nad Lesy (ms) | 12 | 2 | 10 | 202:747 | 14 |
Soutěž PP ženy
Umístění | Tým | Zápasy | Výhry | Prohry | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DSK Basketball B | 22 | 21 | 1 | 1583:1114 | 43 |
2 | Sokol Nusle B | 22 | 19 | 3 | 1653:1034 | 41 |
3 | Babynec | 22 | 17 | 5 | 1320:1168 | 39 |
4 | TJ ČZU Praha | 22 | 14 | 8 | 1322:1246 | 36 |
5 | HB Basket A | 22 | 13 | 9 | 1379:1233 | 35 |
6 | BC Libo | 22 | 10 | 12 | 1171:1126 | 32 |
7 | BK Prosek A | 22 | 9 | 13 | 1320:1403 | 31 |
8 | Legendy Litoměřice B | 22 | 8 | 14 | 1216:1339 | 30 |
9 | Sokol Dolní Počernice A | 22 | 7 | 15 | 1139:1315 | 29 |
10 | Aritma Praha B | 22 | 7 | 15 | 1029:1308 | 29 |
11 | BK Pirelli A | 22 | 6 | 16 | 1106:1403 | 28 |
12 | BLC Sparta | 22 | 1 | 21 | 860:1409 | 23 |
Soutěž ženy 1.třída
Umístění | Tým | Zápasy | Výhry | Prohry | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Porg Basket | 20 | 19 | 1 | 1267:839 | 39 |
2 | VSK Iuridica | 20 | 17 | 3 | 1105:892 | 37 |
3 | Stavební fakulta | 20 | 14 | 6 | 1143:959 | 34 |
4 | Sokol Michle | 20 | 11 | 9 | 953:997 | 31 |
5 | Sokol Dolní Počernice B | 20 | 11 | 9 | 1188:1153 | 31 |
6 | DDM Praha 10 | 20 | 8 | 12 | 1031:1126 | 28 |
7 | HB Basket B | 20 | 7 | 13 | 1046:1122 | 27 |
8 | BK Pirelli B | 20 | 7 | 13 | 845:981 | 27 |
9 | Sokol Horní Počernice | 20 | 6 | 14 | 900:1107 | 26 |
10 | TJ Sokol Jinonice | 20 | 6 | 14 | 1087:1202 | 26 |
11 | BK Prosek B | 20 | 4 | 16 | 957:1144 | 24 |
Soutěž PP U13
Umístění | Tým | Zápasy | Výhry | Prohry | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BK Studánka Pardubice | 24 | 22 | 2 | 1756:596 | 46 |
2 | USK Praha | 24 | 20 | 4 | 1582:703 | 44 |
3 | Tygři Praha | 24 | 20 | 4 | 1704:650 | 44 |
4 | HB Basket | 24 | 14 | 10 | 1296:779 | 38 |
5 | Basket Slovanka | 24 | 14 | 10 | 1355:741 | 38 |
6 | BK Kralupy junior | 24 | 9 | 15 | 1061:970 | 33 |
7 | BC Wizards | 24 | 6 | 18 | 506:1633 | 30 |
8 | Jižní Supice | 24 | 3 | 21 | 325:1857 | 27 |
9 | PORG Basket | 24 | 0 | 24 | 260:1916 | 24 |
Soutěž PP U12
Umístění | Tým | Zápasy | Výhry | Prohry | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | HB Basket | 18 | 17 | 1 | 1142:421 | 35 |
2 | USK Praha | 18 | 14 | 4 | 1341:665 | 32 |
3 | Basket Slovanka | 18 | 14 | 4 | 1198:511 | 32 |
4 | Tygři Praha | 18 | 9 | 9 | 1018:726 | 27 |
5 | BK Studánka Pardubice | 18 | 5 | 13 | 587:1169 | 23 |
6 | BA Sparta | 18 | 4 | 14 | 641:1163 | 22 |
7 | Jižní Supice | 18 | 0 | 18 | 292:1564 | 18 |
Soutěž PP U11
Umístění | Tým | Zápasy | Výhry | Prohry | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tygři Praha | 20 | 19 | 1 | 1179:451 | 39 |
2 | HB Basket | 20 | 17 | 3 | 1213:288 | 37 |
3 | Basket Slovanka | 20 | 11 | 9 | 807:621 | 31 |
4 | USK Praha | 20 | 9 | 11 | 813:695 | 29 |
5 | BK Studánka Pardubice | 20 | 4 | 16 | 492:1127 | 24 |
6 | BA Sparta | 20 | 0 | 20 | 181:1503 | 20 |
Soutěž ŽL U14 nadstavba
Umístění | Tým | Zápasy | Výhry | Prohry | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Válečnice Děčín | 14 | 12 | 2 | 1038:689 | 26 |
2 | Tygři Praha | 14 | 12 | 2 | 1100:666 | 26 |
3 | BK Lvice Litoměřice | 14 | 10 | 4 | 805:673 | 24 |
4 | Basket Slovanka | 14 | 9 | 5 | 824:723 | 23 |
5 | BK Strakonice | 14 | 7 | 7 | 828:824 | 21 |
6 | DBaK | 14 | 3 | 11 | 644:925 | 17 |
7 | HB Basket Praha | 14 | 2 | 12 | 546:868 | 16 |
8 | BK Brandýs nad Labem | 14 | 1 | 13 | 530:947 | 15 |
Soutěž CL U19 nadstavba
Umístění | Tým | Zápasy | Výhry | Prohry | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DBaK | 20 | 18 | 2 | 1457:1025 | 38 |
2 | BK Karlovy Vary | 20 | 16 | 4 | 1333:911 | 36 |
3 | BŠ Tygři Praha B | 20 | 11 | 9 | 1256:1047 | 31 |
4 | BK Lvice Litoměřice | 20 | 10 | 10 | 1012:998 | 29 |
5 | BA Louny | 20 | 5 | 15 | 903:1303 | 25 |
6 | HB Basket Praha B | 20 | 0 | 20 | 781:1458 | 20 |
Soutěž U17 EL nadstavba
Umístění | Tým | Zápasy | Výhry | Prohry | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sokol Hradec Králové | 22 | 21 | 1 | 1929:1151 | 43 |
2 | HB Basket Praha | 22 | 20 | 2 | 1705:1178 | 42 |
3 | Žabiny Brno | 22 | 17 | 5 | 1797:1128 | 39 |
4 | Tygři Praha | 22 | 17 | 5 | 1664:1015 | 39 |
5 | USK Praha | 22 | 14 | 8 | 1582:1212 | 36 |
6 | BK Levhartice Chomutov | 22 | 11 | 11 | 1273:1466 | 33 |
7 | SBŠ Ostrava | 22 | 9 | 13 | 1429:1590 | 31 |
8 | KP Brno | 22 | 8 | 14 | 1230:1610 | 30 |
Soutěž U13 KP nadstavba
Umístění | Tým | Zápasy | Výhry | Prohry | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Slaný U13G | 14 | 12 | 2 | 675:510 | 26 |
2 | TJ Sokol Kladno U13G | 14 | 11 | 3 | 825:491 | 25 |
3 | BC Benešov U13G | 14 | 10 | 4 | 643:471 | 24 |
4 | BK Kralupy junior,z.s.U13G | 14 | 7 | 7 | 636:573 | 21 |
5 | HB Basket U13G(ms) | 14 | 5 | 9 | 457:629 | 19 |
6 | ŠBK Parker-Hannifin Sadská U13G (ms) | 14 | 6 | 8 | 510:517 | 19 |
7 | Basket Pastelka MB (ms) U13G | 14 | 3 | 11 | 468:737 | 17 |
8 | Basket Poděbrady z.s.U13G | 14 | 2 | 12 | 513:799 | 16 |
Soutěž ŽL U15 nadstavba
Umístění | Tým | Zápasy | Výhry | Prohry | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | USK Praha | 14 | 14 | 0 | 1099:716 | 28 |
2 | ŠBK Parker-Hannifin Sadská | 14 | 11 | 3 | 995:802 | 25 |
3 | BK Strakonice | 14 | 10 | 4 | 938:706 | 24 |
4 | Tygři Praha | 14 | 7 | 7 | 839:922 | 21 |
5 | DBaK | 14 | 5 | 9 | 785:854 | 19 |
6 | HB Basket Praha | 14 | 4 | 10 | 770:940 | 18 |
7 | BK Lvice Litoměřice | 14 | 3 | 11 | 771:976 | 17 |
8 | Basket Slovanka | 14 | 2 | 12 | 619:900 | 16 |