Tým ZŠ Mezi školami - Základní informace

Tým ZŠ Mezi školami - Základní informace

Přípravka je určena pro děvčata 1.- 4.tříd ze ZŠ Mezi Školami a pro všechny zájemce, kterým vyhovuje poloha školy a čas tréninku.

Určena je i pro chlapce 1. + 2.tříd.

Max počet dětí - 20.

Ve školním roce 2024/25 pro děvčata roč.2015+16+17+18.

Přípravka zahajuje svoji činnost 20.9.2024. Poslední trénink je pak 13.6.2025.

Děti vždy vyzvedneme v družině, odvedeme na tréninky a do družiny vrátíme. Nedružinové děti se sejdou ve vestibulu školy.

Příspěvky v přípravce jsou stanoveny na částku 1.700,-Kč / pololetí. Platba proběhne v listopadu a únoru, u nových dětí po zkušebním měsíci. Na účet klubu - 51 30 08 33 29/0800 (s uvedeným jména dítěte a v.s. = r.č. dítěte).

Náš klub po zkušebním měsíci dětem rozdá Přihlášky. Vyplněním a podpisem pak rodiče děti přihlašují do klubu a děti se stávají řádnámi členy klubu i ČBF. Tím se na něj vztahují všechny aktivity a akce pořádané pro naše členy, včetně pojištění dítěte. Pokud dítě nebude dále chtít pokračovat v klubu, bude mu členství automaticky zrušeno.

Děti budou trénují 1x týdně. Počátky jsou zaměřeny na všestrannou přípravu se základy basketbalu, postupně se více zařazují basketbalové prvky. Děvčata, která by měla zájem, mají možnost druhého tréninku v PONDĚLÍ hala Zličín, 17:00 - 18:30 hod. Pokud se dítě připojí k těmto tréninkům, má je první pololetí zdarma, v druhém se pak navyšují příspěvky o 300,-Kč, tedy na 2.000,-Kč. 

Pro naše děti z přípravek pořádáme turnaje NADĚJÍ, kde budou mít děti před zraky svých rodičů možnost předvést, co se naučily a jak jim to jde. Turnajů proběhne během sezony pět. První turnaj je v listopadu, poslední v červnu. 

Na tréninky dětem stačí tričko, trenýrky (legíny), v zimě případně tepláky. Obuv do tělocvičny. Doporučujeme pevnou obuv, ne klasické cvičky na tělocvik (kloužou). Kdo by pak měl větší zájem, je vhodné koupit basketbalovou obuv a míč vel.č.5.

Chlapci pak mohou pokračovat v partnerském klubu BK Radotín se sídlem v Řeporyjích, nebo SK Velká Ohrada, popř. Sokol Pražský.

Trenérem přípravky by v sezoně 2024/2025 .........................

 

Veškeré dotazy, připomínky, poznámky a přihlášky pište na mail: basket.hanka@seznam.cz Na všechny odpovíme - naší snahou je najít společnou řeč a pracovat se spokojenými dětmi a rodiči.

Děvčata 1.třída - pokud by se zdálo, že hráčka není dostatečně vyzrálá, po dohodě s rodiči odložíme účast o rok.

Vítejte ve velké HB-rodině a těšíme se na skvělé společné sportovní zážitky !!!

Sdílet