Tým ZŠ Mezi školami - Základní informace

Tým ZŠ Mezi školami - Základní informace

Přípravka je určena pro děvčata 1.- 4.tříd ze ZŠ Mezi školami a pro všechny zájemce, kterým vyhovuje poloha školy a čas tréninku.

Nově pak pro chlapce 1.tříd.

Max počet dětí - 20.

Přípravka zahajuje svoji činnost  25.9.2020. Poslední trénink je pak na konci května 2021, v červnu již netrénujeme a zakončujeme sezónu v prvním víkendu v červnu finálovým turnajem Nadějí.

Děti vždy vyzvedneme v družině, odvedeme na tréninky a do družiny vrátíme. Nedružinové děti se sejdou ve vestibulu školy.

Příspěvky v přípravce jsou stanoveny na částku 1.600,-Kč / pololetí. Platba proběhne v listopadu a únoru, u nových dětí po zkušebním měsíci. Na účet klubu - 51 30 08 33 29/0800 (s uvedeným jména dítěte a v.s. = r.č. dítěte), případně je možné v hotovosti k rukám trenéra proti příjmovému dokladu.

Náš klub po zkušebním měsíci dětem rozdá Přihlášky. Vyplněním a podpisem pak rodiče děti přihlašují do klubu a děti se stávají řádnámi členy klubu i ČBF. Tím se na něj vztahují všechny aktivity a akce pořádané pro naše členy. Pokud dítě nebude dále chtít pokračovat v klubu, bude mu členství automaticky zrušeno.

Děti budou trénují 1x týdně. Počátky jsou zaměřeny na všestrannou přípravu se základy basketbalu, postupně se více zařazují basketbalové prvky. Děvčata, která by měla zájem, mají možnost zdarma druhého tréninku v PONDĚLÍ hala Zličín, 17:30 - 18:30 hod.

Pro naše děti z přípravek pořádáme turnaje NADĚJÍ, kde budou mít děti před zraky svých rodičů možnost předvést, co se naučily a jak jim to jde. Turnajů proběhne během sezony zhruba šest. První turnaj je v listopadu, poslední v červnu. Výsledky jednotlivých turnajů se započítávají do tabulky a na konci sezóny je vyhlášen vítěz.

Na tréninky dětem stačí tričko, trenýrky (legíny), v zimě případně tepláky. Obuv do tělocvičny. Doporučujeme pevnou obuv, ne klasické cvičky na tělocvik (kloužou). Kdo by pak měl větší zájem, je vhodné koupit basketbalovou obuv a míč vel.č.5.

Chlapci pak mohou pokračovat v partnerském klubu BK Radotín se sídlem v Řeporyjích.

Trenérem přípravky by v sezoně 2020/2021 bude Hana Brejlová.

Veškeré dotazy, připomínky, poznámky a přihlášky pište na mail : basket.hanka@seznam.cz Na všechny odpovíme - naší snahou je najít společnou řeč a pracovat se spokojenými dětmi a rodiči.

Děvčata 1.třída - pokud by se zdálo, že hráčka není dostatečně vyzrálá, po dohodě s rodiči odložíme účast o rok.

Takže vítejte a těšíme se na skvělé společné sportovní zážitky !!!

Sdílet