Tým ZŠ Trávníčkova - Základní informace

Tým ZŠ Trávníčkova - Základní informace

Přípravka je určena pro děvčata 1.- 4.tříd ze ZŠ Trávníčkova a pro všechny zájemce, kterým vyhovuje poloha školy a čas tréninku.

Tým bude doplněn o chlapce 1. a 2.tříd.

Max počet dětí - 20.

Přípravka zahajuje svoji činnost  22.9.2021. Poslední trénink je pak 22.6. a sezónu zakončujeme finálovým turnajem Nadějí 3.6.

Děti vždy vyzvedneme v družině, odvedeme na tréninky a do družiny vrátíme. Nedružinové děti se sejdou v prostoru šaten. Děti si případně mohou po tréninku rodiče vyzvednout u tělocvičny.

Příspěvky v přípravce jsou stanoveny na částku 1.600,-Kč / pololetí. Platba proběhne v listopadu a únoru, u nových dětí po zkušebním měsíci. Na účet klubu - 51 30 08 33 29/0800 (s uvedeným jména dítěte a v.s. = r.č. dítěte).

Náš klub po zkušebním měsíci dětem rozdá Přihlášky. Vyplněním a podpisem pak rodiče děti přihlašují do klubu a děti se stávají řádnými členy klubu i ČBF. Tím se na něj vztahují všechny aktivity a akce pořádané pro naše členy. Přihlášku neodevzdávají děti, které již chodily v předchozím roce a již jsou členy. Pokud dítě nebude dále chtít pokračovat v klubu, bude mu členství automaticky zrušeno.

Děti trénují 1x týdně. Počátky jsou zaměřeny na všestrannou přípravu se základy basketbalu, postupně se více zařazují basketbalové prvky. Děvčata, která by měla zájem, mají možnost zdarma druhého tréninku v PONDĚLÍ hala Zličín, 17:30 - 19:00 hod.

Pro naše děti z přípravek pořádáme turnaje NADĚJÍ, kde budou mít děti před zraky svých rodičů možnost předvést, co se naučily a jak jim to jde. Turnajů proběhne během sezony pět. První turnaj je v listopadu, poslední v červnu. Výsledky jednotlivých turnajů se započítávají do tabulky a na konci sezóny je vyhlášen vítěz.

Na tréninky dětem stačí tričko, trenýrky (legíny), v zimě případně tepláky. Obuv do tělocvičny. Doporučujeme pevnou obuv, ne klasické cvičky na tělocvik (kloužou). Kdo by pak měl větší zájem, je vhodné koupit basketbalovou obuv a míč vel.č.5.

Chlapci z přípravky mohou pokračovat v našem partnerském klubu BK Radotín, se sídlem v Řeporyjích.

Trenérem přípravky by v sezoně 2022/2023 bude Tereza Hrzánová a Bára Toboláková; tel: 739 772 900 a 732 668 346.

Veškeré dotazy, připomínky, poznámky a přihlášky pište na mail: basket.hanka@seznam.cz Na všechny odpovíme - naší snahou je najít společnou řeč a pracovat se spokojenými dětmi a rodiči.

Děvčata 1.třídy - pokud by se zdálo, že dítě není dosatečně vyzrálé, dohodneme se na odložení účasti o rok.

Vítejte ve velké HB-rodině a těšíme se na skvělé společné sportovní zážitky !!!

Sdílet