Tým ZŠ Rudná - Základní informace

Tým ZŠ Rudná - Základní informace

Přípravka je určena pro děvčata 1.- 4.tříd ze ZŠ Rudná a pro všechny zájemce, kterým vyhovuje poloha školy a čas tréninku.

Doplňujeme o chlapce 1.tříd.

Max počet dětí - 20.

Přípravka zahajuje svoji činnost 22.9.2023. Poslední trénink je pak 14.6.2024.

Děti vždy vyzvedneme v družině, odvedeme na tréninky. Nedružinové děti se sejdou ve vestibulu školy. Po tréninku se děti vrací do družiny, nebo si je rodiče vyzvednou ve vestibulu školy.

Příspěvky v přípravce jsou stanoveny na částku 1.600,-Kč / pololetí. Platba proběhne v listopadu a únoru, u nových dětí po zkušebním měsíci. Na účet klubu - 51 30 08 33 29/0800 (s uvedeným jména dítěte a v.s. = r.č. dítěte).

Náš klub po zkušebním měsíci dětem rozdá Přihlášky. Vyplněním a podpisem pak rodiče děti přihlašují do klubu a děti se stávají řádnými  členy klubu i ČBF. Tím se na něj vztahují všechny aktivity a akce pořádané pro naše členy. Přihlášku neodevzdávají děti, které již chodily v předchozím roce a již jsou členy. Pokud dítě nebude dále chtít pokračovat v klubu, bude mu členství automaticky zrušeno.

Děti trénují 1x týdně. Počátky jsou zaměřeny na všestrannou přípravu se základy basketbalu, postupně se více zařazují basketbalové prvky. Děvčata, která by měla zájem, mají možnost druhého tréninku v PONDĚLÍ hala Zličín, 17:30- 19:00hod, případně lze využít trénink v hale Radlice, zhruba 1x za 14dní a to v PÁTEK 18,00 - 19,20hod. Tyto druhé tréninky jsou v prvním pololetí zdarma, v druhém stojí 1.000,-Kč.

Pro naše děti z přípravek pořádáme turnaje NADĚJÍ, kde budou mít děti před zraky svých rodičů možnost předvést, co se naučily a jak jim to jde. Turnajů proběhne během sezony pět. První turnaj je v listopadu, poslední v červnu. 

Na tréninky dětem stačí tričko, trenýrky (legíny), v zimě případně tepláky. Obuv do tělocvičny. Doporučujeme pevnou obuv, ne klasické cvičky na tělocvik (kloužou). Kdo by pak měl větší zájem, je vhodné koupit basketbalovou obuv a míč vel.č.5.

Chlapci pak mohou pokračovat v našem partnerském klubu BK Radotím se sídlem v Řeporyjích.

Trenérem přípravky v sezoně 2023/2024 bude Nikola Dobyášová; tel:607 661 589 a Honza Sedláček.

Veškeré dotazy, připomínky, poznámky a přihlášky pište na mail : basket.hanka@seznam.cz  Na všechny odpovíme - naší snahou je najít společnou řeč a pracovat se spokojenými dětmi a rodiči.

Pro děvčata 1.tříd - pokud se dohodneme, že dítě není dostatečně vyzrálé, odložíme její účast o rok, až bude ve 2.třídě.

Vítejte ve velké HB-rodině a těšíme se na skvělé společné sportovní zážitky !!!

Sdílet