Tým ZŠ V Remízku - Základní informace

Tým ZŠ V Remízku - Základní informace

Přípravka je určena pro děvčata 1.- 4.tříd ze ZŠ V Remízku a pro všechny zájemkyně, kterým vyhovuje poloha školy a čas tréninku.

Tým bude doplněn o chlapce 1. + 2.tříd.

Max počet dětí - 20.

Přípravka zahajuje svoji činnost  19.9.2023. Poslední trénink je pak 11.6.2024. 

Děti vždy vyzvedneme v družině, odvedeme na trénink. Rodiče si je pak vyzvednou u vchodu k tělocvičnám (děti se už nebudou vracet do školy). Nedružinové děti se sejdou u šaten I.stupně.

Příspěvky v přípravce jsou stanoveny na částku 1.600,-Kč / pololetí. Platba proběhne v listopadu a únoru, u nově příchozích dětí po zkušebním měsíci. Na účet klubu - 51 30 08 33 29/0800 (s uvedeným jména dítěte a v.s. = r.č. dítěte).

Náš klub po zkušebním měsíci dětem rozdá Přihlášky. Vyplněním a podpisem pak rodiče děti přihlašují do našeho klubu a děti se stávají řádnými členy klubu a ČBF. Tím se na něj vztahují všechny aktivity a akce pořádané pro naše členy. Přihlášku neodevzdávají děti, které již chodily v předchozím roce a již jsou členy. Pokud dítě nebude dále chtít pokračovat v klubu, bude mu členství automaticky zrušeno.

Děti trénují 1x týdně. Počátky jsou zaměřeny na všestrannou přípravu se základy basketbalu, postupně se více zařazují basketbalové prvky. Děvčata, která by měla zájem, mají možnost druhého tréninku v PONDĚLÍ hala Zličín, 17,30 - 19,00hod., případně zhruba 1x za 14dní hala Radlice, PÁTEK 18,00 - 19,20hod. Tyto druhé tréninky jsou v prvním pololetí zdarma. V druhém pak stojí 1000,-Kč.

Pro naše děti z přípravek pořádáme turnaje NADĚJÍ, kde budou mít děti před zraky svých rodičů možnost předvést, co se naučily a jak jim to jde. Turnajů proběhne během sezony pět. První turnaj je v listopadu, poslední v červnu. 

Na tréninky dětem stačí tričko, trenýrky (legíny), v zimě případně tepláky. Obuv do tělocvičny. Doporučujeme pevnou obuv, ne klasické cvičky na tělocvik (kloužou). Kdo by pak měl větší zájem, je vhodné koupit basketbalovou obuv a míč vel.č.5.

Chlapci z přípravky mají možnost dále pokračovat v partnerském klubu BK Radotín, se sídlem v Řeporyjích, nebo SK Velká Ohrada.

Trenérem přípravky by v sezoně 2023/2024 bude ....., tel:........

Veškeré dotazy, připomínky, poznámky a přihlášky pište na mail: basket.hanka@seznam.cz Na všechny odpovíme - naší snahou je najít společnou řeč a pracovat se spokojenými dětmi a rodiči.

Pro děvčata z 1.tříd - pokud dítě nebude dostatečně vyzrálé, domluvíme se na odsun nástupu o rok později.

Vítejte ve velké HB-rodině a těšíme se na skvělé společné sportovní zážitky !!!

Sdílet