Tým ZŠ V Remízku - Základní informace

Tým ZŠ V Remízku - Základní informace

Přípravka je určena pro děvčata 1.- 4.tříd ze ZŠ V Remízku a  pro všechny zájemkyně, kterým vyhovuje poloha školy a čas tréninku.

Tým bude doplněn o chlapce 1.tříd.

Max počet dětí - 20.

Přípravka zahajuje svoji činnost  22.9.2020. Poslední trénink je pak na konci května 2021, v červnu již netrénujeme a zakončujeme sezónu v prvním víkendu v červnu finálovým turnajem Nadějí.

Děti vždy vyzvedneme v družině, odvedeme na trénink. Rodiče si je pak vyzvednou u vchodu k tělocvičnám. Nedružinové děti se sejdou u šaten I.stupně.

Příspěvky v přípravce jsou stanoveny na částku 1.600,-Kč / pololetí. Platba proběhne v listopadu a únoru, u nových dětí po zkušebním měsíci. Na účet klubu - 51 30 08 33 29/0800 (s uvedeným jména dítěte a v.s. = r.č. dítěte), případně je možné v hotovosti k rukám trenéra proti příjmovému dokladu.

Náš klub po zkušebním měsíci dětem rozdá Přihlášky. Vyplněním a podpisem pak rodiče děti přihlašují do našeho klubu a děti se stávají řádnými členy klubu a ČBF. Tím se na něj vztahují všechny aktivity a akce pořádané pro naše členy. Přihlášku neodevzdávají děti, které již chodily v předchozím roce a již jsou členy. Pokud dítě nebude dále chtít pokračovat v klubu, bude mu členství automaticky zrušeno.

Děti trénují 1x týdně. Počátky jsou zaměřeny na všestrannou přípravu se základy basketbalu, postupně se více zařazují basketbalové prvky. Děvčata, která by měla zájem, mají možnost zdarma druhého tréninku v PONDĚLÍ hala Zličín, 17,30 - 18,30hod.

Pro naše děti z přípravek pořádáme turnaje NADĚJÍ, kde budou mít děti před zraky svých rodičů možnost předvést, co se naučily a jak jim to jde. Turnajů proběhne během sezony zhruba šest. První turnaj je v listopadu, poslední v červnu. Výsledky jednotlivých turnajů se započítávají do tabulky a na konci sezóny je vyhlášen vítěz.

Na tréninky dětem stačí tričko, trenýrky (legíny), v zimě případně tepláky. Obuv do tělocvičny. Doporučujeme pevnou obuv, ne klasické cvičky na tělocvik (kloužou). Kdo by pak měl větší zájem, je vhodné koupit basketbalovou obuv a míč vel.č.5.

Chlapci z přípravky mají možnost dále pokračovat v partnerském klubu BK Radotín, se sídlem v Řeporyjích.

Trenérem přípravky by v sezoně 2020/2021 bude Pavla Rusá a Andrea Hájková.

Veškeré dotazy, připomínky, poznámky a přihlášky pište na mail: basket.hanka@seznam.cz Na všechny odpovíme - naší snahou je najít společnou řeč a pracovat se spokojenými dětmi a rodiči.

Pro děvčata z 1.tříd - pokud dítě nebude dostatečně vyzrálé, domluvíme se na odsun nástupu až bude hráčka ve 2.třídě.

Takže vítejte a těšíme se na skvělé společné sportovní zážitky !!!

Sdílet