Tým/trenéři  -12
 Celkem 14 3/16
18,8 %
31

Soutěž: nejmladší minižákyně U11 / Oblasti / ročník 2023/24 / Přebor / Základní fáze
Datum: 17.12.2023, 13:00:00
Místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky
Rozhodčí: Radomír Kohout, Ema Križanská

V druhém utkání jsme už alespoň byly schopny v nafukovačce dýchat, ale výkon moc nahoru nešel. I přesto jsme ale držely se soupeřem krok, když první pětku táhla především M.Malečková a zapojovala se M.Davidová a druhou N.Schulzová. Bohužel chyb bylo strašně moc, nezkušenost 2014 a mnohdy nebojovnost nás brzdila a opět byla strašná obrana. O.Shelest a A.Lukáčová si vybraly den hrůzy a protrápily oběmi utkáními. V půlce poslední části hry soupeř navyšuje vedení na 28:21 a vypadá to, že je rozhodnuto. 2 koši ze spodního autu a další střelou N.Schulzové ale během 2minut score otáčíme v náš prospěch. V dramatickém závěru svůj první koše dává E.Drozdová, 16vt do konce a schyluje se k prodloužení. Eliška ale nejprve dobře brání na druhé straně, pak bohužel soupeř získává její driblink a 1vt před koncem dává vítězný koš.