turnaj U12 Kožlany

0. turnaj U12 Kožlany
15.09.2023, 17:00:00

Výsledné skóre:

Informace o zápasu:
Soutěž: mladší minižákyně U12 / Oblasti / ročník 2023/24 / Přebor / Základní fáze
Datum: 15.09.2023, 17:00:00
Místo:
Rozhodčí:

Nominace:

 

Ubytování:

ve třídách; karimatka, spacák, polštářek

Strava:

zajištěna ve školní jídelně;, zahájení pátek večeře, konec neděle oběd

Doprava:

prosím rodiče o auta (do Kožlan doprava moc nejezdí...), já mohu vzít 4 hráčky, nebo 5, ale pak někam dát zavazadla

prosím o organizaci pí.Šestákovou, děkuji

sraz na místě v 15,45 - 16,00hod (ZŠ Kožlany, příjezd zhora k tělocvičně)

v neděli předpokládám, že přijedete fandit (což můžete i během celého víkendu) a holky si odvezete

Cena: 900,-Kč

S sebou:

klasika - věci na spaní na zemi, věci na sprchování, na volné chvíle - sportovní, volné, budeme se víceméně celé 2 dny pohybovat po škole a tělocvičně - vemte si pantofle !!!

na hraní oba dresy, nové zelené tričko nad dres, boty, HB ponožky, domluvte si další společná HB trička a další HB vybavení

míče brát nemusíte, jsou tam k dispozici, ale pokud si 3 vezemete, nevadí, domluvte se vemte ty nejlepší - podepsat!!!

Rozlosování:

V základní skupině Plzeň, USK a Kladno, dále se hraje křížem o celkové umístění.

Hrajeme:

pátek 17,00hod Plzeň

sobota 9,00hod USK a 13,00hod Kladno

konec turnaje v neděli v 16,15hod vyhlášením výsledků

peníze prosím poslat na účet HB, do textu jméno hráčky a Kožlany U12

 

Body Kožlany:

Body HB Basket:

 
 
Přípravný turnaj absolvovaly U12 v Kožlanech. V úvodním utkání jsme jasně přehrály domácí celek DBaK, neboli Plzeň. Hra byla v provedení obou celků dost neučesaná- klasický první zápas sezóny. Hned v ráno v sobotu přišel silný soupeř- USK. Bylo patrno, že v týmu se objevily nové tváře a to i na lavičce. A tím bylo jasno, že nová trenérka hráčky někam posune a když se k tomu přidá kvalita tři dosavadních opor...budeme mít problém. A měly,  prohrály jsme o 1b. Po obědě jasně porážíme  Kladno a večerní velký kříž nám postavil do cesty dalšího těžkého soupeře - Tygry. V bojovném zápase jsme lépe zvládly koncovku a vyhrály o 10b. V neděli v semi další známý a skoro už tradiční soupeř- Benešov. A opět vyrovnané utkání,  kde nás trápí individuální chyby, zejména driblink, střelba, kombinace v útoku a občasné výpadky koncentrace. Se štěstím vyhráváme o 1b a posouváme se do finále a opět USK. Do poslední čtvrtiny vstupujeme v drobném  plusu, ale děláme chyby, zmatkujeme a K.Pelešková hraje sama a sama nás poráží o 4b. Trošku mě mrzelo, že celá hala fandila soupeři,  který dvě čtvrtiny hrál hodně na jednoho hráče. Nicméně asi všichni chápeme a každý by udělal to samé, mít v kádru takovouto hráčku.
Holky dobře bránily po celou dobu turnaje, hodně nás trápila střelba, kombinace v útoku. Skvělé herní úseky měla M.Kloudová, I.Piňská, A.Martynová i přestože se jí ne vždy dařilo podle představ nikdy nic nevzdala a bojovala, R.Štiková a D.Koval kvalitní hra. Některé hráčky trošku zůstaly ve stínu, umí zahrát lépe.