Soutěž: juniorky U19 / extraliga / ročník 2023/24 / základní část
Datum: 03.03.2024, 11:00:00
Místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové
Rozhodčí: Lukáš Hartig, Ondřej Vlach

V neděli nás čekal , v té době vedoucí celek tabulky, Hradec. Vynikající vstup do utkání.Za 3 minuty 9:2. Pak se hra trochu vyrovnala a po první čtvrtině jsme vedli 18:14.Druhá čtvrtina asi byla nejvyrovnanější a také jediná,kterou Hradec vyhrál tím nejtěsnějším rozdílem a tak jsme šli do druhé půle se tříbodovým vedením. Děvčata hrála s obrovským nasazením a energie a touha zvítězit z nás jenom srčela.Opět vynikající vstup do třetí části 9:2. A náskok 10ti bodů. Hradec pořád tahal za kratší konec a za celý zápas se nedostal do vedení a to především díky naší vynikající obraně. Tak jsme před poslední částí vedli o 8 bodů.Ale děvčata se nespokojila jen s tímto vedením. Od 4 minuty už byl na palubovce jenom jeden tým .Obrovské nasazení v obraně nedovolilo již Hradci vůbec skórovat a poslední 5ti minutovku vyhráváme 12:0  a tím celé utkání rozdílem 18ti bodů!!!!!!! Chtěl bych děvčata moc a moc pochválit za předvedenou hru. Útok vynikající kolektivní hra s krásným pohybem a vysokou úspěšností ve střelbě. A co se obrany týká. Řekl bych, že to byla asi naše nejlepší obrana,kterou jsme v lize hráli. Vždyť udržet takto ofenzivní tým ,jako Hradec je, na 44 bodech je prostě paráda. Večeřová si poradila s Leopoldovou,Pilařová zase s Brožovou.Brožová za druhou půli ani bod. Tak děvčata moc díky za tento víkend.Udělaly jste mi obrovskou radost.Jen tak dál.