102. HB Basket U13G(ms) - Basket Poděbrady z.s.U13G
23.03.2024, 11:00:00

Výsledné skóre: 0:0

Informace o zápasu:
Soutěž: starší minižákyně U13 / Oblasti / ročník 2023/24 / Přípravná soutěž U13Ž / Nadstavba A
Datum: 23.03.2024, 11:00:00
Místo: sportovní hala Zličín, Praha 5
Rozhodčí:

Nominace:

Zapisující:

Ubytování:

s ohledem na tisíc věcí jsem musela na víkend udělat složité dělení na zápasy, s tím se i mění zápis a prosím na CL U19 místo Šéby a Anet Johy a Lili (přijde JUPÍ)

o zápis na tento zápis prosím rodiče

Body HB Basket U13G(ms):

Body Basket Poděbrady z.s.U13G:

První body dává soupeř, po 3minutách vede 5:2 a nám se moc nedaří. Po tajmu ale naše hra dostala jiné obrátky, hrajeme dobře jak v obraně, tak v útoku a bez střídání po 1/4 vedeme 12:5. Druhá pětka – taktéž bez střídání, dala soupeři šanci scorovat pouze 2x a naše poločasové vedení bylo jasné. Přes kopírák šel druhý poločas, kde se střelecky dařilo J.Davidové, která dlouhodobě bojuje s nemocnými koleny. V závěrečné části už opět na hřišti střelecky kralovalo duo Šedivcová a Štiková, podpořeno dobrou hrou ostatních hráček této pětky.

Bohužel po utkání došlo k ne úplně obvyklé události, kdy trenérka hostujícího týmu podala protest proti rozhodčí. Paní trenérka už od počátku měla nějaký problém, který řešila hrubým chováním. Ještě před zápasem konstatovala, že utkání bude pískáno neobjektivně a jedním rozhodčím. Svaz nám rozhodčí nedeleguje a musíme si je zajistit sami. Takže při tragickém nedostatku rozhodčích může nastat, že zajistíme pouze jednoho a pravděpodobně z našich řad. Ale pokud je to kvalifikovaný rozhodčí, neměl by být problém. Chyby udělá každý sudí – tedy alespoň tak to vidíme my – hráči, trenéři, diváci, ale že by Káča Křemenová udělala více chyb, než je běžné a ovlivnila výsledek, je absolutní nesmysl.