Soutěž: juniorky U19 / extraliga / ročník 2023/24 / základní část
Datum: 17.02.2024, 16:00:00
Místo: sportovní hala Zličín, Praha 5
Rozhodčí: Jan Jeřáb, Michal Mainuš

Po třech týdnech, díky prázdninám, pokračovala soutěž U19. Nás čekal velmi těžký soupeř z Brna.Žabiny. Úvod utkání,stejně jako celá 1.čtvrtina byl vyrovnaný a skončil dva body pro nás. Nutno dodat,že nám to tam ze začátku vůbec nepadalo. Ovšem nástup do druhé čtvrtiny, byl z naší strany naprosto vynikající 14:2. ,stejně tak i úsek mezi 8-10 minutou ,8:0 a v tou dobou náš náskok narostl na 19 bodů. Bohužel zbytek 10.minuty patřil soupeři a kontroval úsekem 0:7. Ovšem s klaksonem dal soupeř koš přes půlku hřiště a tak jsme odcházeli do poločasu s náskokem 12ti bodů. Ve třetí části ,kterou jsme vyhráli 17:10 jsme hráli vynikající basketbal s minimem chyb a obrana byla velmi dobrá a ofenzivního soupeře jsme udrželi na 10ti bodech. Nástup do poslední části opět z naší strany vynikající a po úsek 13:4 jsme šli dokonce do náskoku 29 !!! bodů.To byla 5 minuta poslední části.Zbytek utkání se již pouze dohrával a tak si z domácí polubovky vezeme důležité vítězství. V dnešním utkání bych rád vyzdvihl obranu našeho týmu a vůbec  zapálení celého týmu s touhou toto utkání vyhrát.Absolutní konncentrace ,boj o každý míč, to byly atributy ,které nás dnes opravdu zdobily . Takže děvčata velká gratulace nejen k výsledku,ale také k předvedené hře.