Soutěž: juniorky U19 / extraliga / ročník 2023/24 / základní část
Datum: 24.03.2024, 12:15:00
Místo: sportovní hala Zličín, Praha 5
Rozhodčí: Pavel Podhůrský, Martin Kozel

Zapisující:

Druhý zápas jsme nastupovali proti vedoucímu týmu tabulky USK. ´V tomto utkání se hrálo o pořadatelství MČR, buď USK nebo Hradec. A druhá věc o kterou se hrálo,kdo bude,v případě našeho postupu na MČR, naším prvním soupeřem. Utkání začal lépe soupeř a za 4 minuty vedl 8:3. Pak jsme začali hrát výborně,jak v útoku tak i v obraně a za 6 minut jsme vyhráli 15:2. Ve druhé čtvrtině se toho moc nezměnilo a tato část skončila o bod pro nás.V podobném duchu pokračovala i 3.část s naším neustálým vedením.Pak však nastal ,dle mého názoru, rozhodující moment celého zápasu,kdy jsme nepovedeným závěrem třetí části dovolili soupeři dotáhnout na rozdíl pouhého koše.Prohráli jsme poslední 3 minuty 2:9. Soupeři toto stáhnutí skóre hodně moc pomohlo a nás naopak srazilo ke dnu. Soupeř se chytil a my naopak jsme se vůbec nedokázali srovnat s tím, že najednou prohráváme.A začali jsme dělat přesný opak toho co bychom měli. Útok naprosto bez pohybu,každý se zbavoval odpovědnosti a ještě tak hloupě, že jsme kupili jednu chybu za druhou a soupeř celkem pohodlně trestal,především z přesilových situací. Úsek prohráváme 16:2 a tím i celé utkání o 11 bodů.