Soutěž: mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2023/24
Datum: 15.10.2023, 10:00:00
Místo: sportovní hala Zličín, Praha 5
Rozhodčí: Michal Mainuš, Petr Šmůla

V neděli jsme chtěli navázat na sobotní výkon, který byl postavený na agresivní obraně a hře rychle dopředu. Opět jsme měli dobrý vstup díky Chalupové a jasně vyhráli tuto čtvrtinu 21:8. Ve druhém úseku hry jsme soupeři povolili pouze dva koše a bodově nad vodou nás drželo duo opor Smrčková s Malečkovou. Ve třetí čtvrtině bylo vidět, jakou mají holky energii a chuť po vítězství. Soupeři jsme nedovolily dát ani koš a hra byla plná zisků a rychlých protiútoků. Pochválit bych chtěla rozhodně Chalupovou, která odehrála třetí zápas v řadě velice dobře a s velkou chutí! Pochválit musím i mlaďošku Davidovou, která dostala důvěru a předvedla velice bojovný výkon a dokonce si připsala i své premiérové body v ŽL. Mám radost, že za tento zápas máme 5 dvouciferných střelkyň, a že se mezi silnou čtyřku 2010 dostala i mládě Štěpaníková.