Soutěž: juniorky U19 / extraliga / ročník 2023/24 / základní část
Datum: 11.11.2023, 18:00:00
Místo: SK Aritma Praha, Praha 6
Rozhodčí: Jan Jeřáb, Lucie Peterková

O tomto víkendu nás čekal asi největší favorit soutěže Hradec Králové, který díky pauze v ŽBL přijel v té nejsilnější sestavě. A hned od začátku začal svoji roli favorita plnit. Nutno dodat, že náš výkon jim tuto pozici velmi zjednodušoval. Od začátku jsme působili zakřiknutým dojmem se soustou neproměněných šancí a hlavně obrana byla velmi pasivní a tak soupeř si hned v první čtvrtině vybudoval náskok 11 bodů a obdrželi jsme 27 bodů. Druhá a třetí čtvrtina byla na obou stranách, co se bodů týká, velmi chudá. Z naší strany dohromady za dvě čtvrtiny bodů 19 a u soupeře 26, což stanovilo skore před poslední čtvrtinou 18 bodů pro soupeře. No ale pak přišel z naší strany totální výpadek a to nejen bodů se týkající. Nesmyslné špatné zakončování i výber zakončení doslova katastrofa. K tomu laciné naivní školácké chyby a o obraně ani nemluvě. Byla to asi nejhorší čtvrtina kterou tento tým letos zahrál. Za celý zápas jsme stříleli pouze 13 TH, což také vypovídá o velmi pasivní hře. Poslední čtvrtinu tedy prohráváme 5:21. Z tohoto utkání jsem byl velmi rozladěn a chvílema jsem se musel za svůj tým trochu stydět. Rozhodně v silách tohoto týmu bylo a je zahrát daleko vyrovnanější zápas. Ovšem to se musí dokázat na palubovce, ale s takovým výkonem, který jsme dnes předvedli...raději rychle zapomenout.