Soutěž: juniorky U19 / extraliga / ročník 2023/24 / základní část
Datum: 08.10.2023, 10:30:00
Místo: SK Aritma Praha, Praha 6
Rozhodčí: Jan Renc, Klaudia Aleksandra Karwowska

původní rozpis - chyba, holky hrají ve Varech....tento zápis za odměnu

Ve druhém utkání proti Chomutovu, než jsme se rozkoukali tak jsme v 7.minutě prohrávali 8:17.Nutno podotknout, že soupeř hrál v této fázi výborně a na rozdíl od nás proměňoval prakticky vše na co sáhl. Naše"minely" pokračovaly ale hra se začínala postupně zlepšovat a tak byl po první čtvrtině stav -3. Ve druhé části se naše hra výrazně zlepšila a vytvořili jsme si až 9ti bodový náskok.Ovšem potom nastal z naší strany naprostý výpadek a poslední dvě minuty jsme prohráli 2:10. Především díky fatálním chybám v přihrávkách.A tak jsme do druhého poločasu nastupovali s tím nejtěsnějším rozdílem. Začátek nám celkem vyšel a díky šňůře 11:5 jsme zase byli trochu nahoře.Ovšem výborně hrající soupeř se nevzdával opět kontroval a díky šťasné trojce s klaksonem jsme byli opět -3. Náš tlak v obraně se začal stupňovat a šńůra 11:0 mezi 6 až 8 minutou rozhodla o našem vítězství. Ovšem upřímě jsme měli soupeře porazit daleko větším rozdílem. Ale velká poklona pro soupeře, který hrál velmi dobře. A dvojice Svobodová,Salačová zatížila naše konto 45 body. Na naší straně velikánská pochvala za vynikající výkon pro Julii Pilařovou. Za poslední čtvrtinu však pochvala pro celý tým, který dokázal i přesto, že se nám přiliš nedařilo, strhnout utkání, díky obrovské bojovnosti, především v obraně, na naší stranu.