Soutěž: juniorky U19 / extraliga / ročník 2023/24 / základní část
Datum: 27.01.2024, 14:00:00
Místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov
Rozhodčí: Vladislav Lunhul, Ondřej Josefus

Děvčata U19 čekaly zápasy na půdě soupeřů. První zápas jsme jeli na půdu obávaného Chomutova,který dokázal na své půdě porazit Hradec. Chomutov nakonec nastoupil pouze v sedmi hráčkách. Začátek utkání byl pro nás velmi pozitivní a po chvíli jsme vedli 8:0 a v podobném duchu probíhala i 1.čtvrtina,kterou jsme vyhráli rozdílrm 10ti bodů. Ani ve druhé části Chomutov moc nevzdoroval a tak jsme šli poločasového skore plus 17 bodů a na našem kontě bylo 48 bodů.Pak přišla naprosto nezajímavá hra s obou stran s nepěkným basketbalem.Před poslední části jsme vedli o 25 bodů a vše vypadalo ,že utkání vpohodě dotáhneme do vítězného konce.Opak však byl pravdou. Trochu rozkol v řadách našich hráček způsobil, že jsme naprosto vypadli z tempa a poslední čtvrtinu jsme prohráli neuvěřitelných 6:26 !!! Vítezství jsme nakonec uhájili 5ti bodovým rozdílem. Nutno však dodat ,že podobný rozkol a ztráta důvěry jedna v druhou už nás stál vítězství proti USK. Pokud táhneme za jeden provaz ,tak jsme schopni porazit kohokoli a děvčata si musí uvědomit, že podobná ztráta "chemie " nám může jen a jen ublížit.Už nechci aby se něco podobného ještě někdy opakovalo.