Místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice
Rozhodčí: Vitaliy Shumskyy, Jan Hejnic

Body BK Lvice Litoměřice:

Body HB Basket Praha:

V sobotu jsme nastoupily proti Litoměřicím, kde jsme věděli, do čeho jdeme. Oba zápasy proti Liťáku jsme tuto sezónu odehrály dobře a věděly jsme, že to bude vyrovnaný zápas. Soupeř nastoupil bez své nejlepší hráčky a dal nám tedy velikou možnost konečně vyhrát! V 1/4 jsme dostaly bohužel náhodné 3 trojky a kvůli tomu jsme prohrávaly 17:7. Trápil nás obranný doskok a na velice zataženou a nepohyblivou obranu soupeře se velice těžce hrálo. Ve třetí čtvrtině jsme měly být ty silnější a soupeře převálcovat, ale bohužel to nevyšlo. Do poslední čtvrtiny nastoupila opět soupeřova nejlepší střelkyně zápasu a i když vstup jsme měli dobrý (7:0) a celou čtvrtinu vyhrály 10:6, tak to nestačilo a nevyužily jsme naší velikou šanci vyhrát. V týdnu jsme se připravovali na clony, které bohužel Litoměřice hrají v U14 prakticky každý útok a i když jsme se v řešení clon zlepšily, nestačilo to. Nechaly jsme soupeři spousta volných střel, což plynulo z naší dobře odstoupené obrany ale špatným dorotováním v obraně. Znovu se vracím k tomu, že pro 12ti leté holky je to složitý a v podstatě chápu, že to né vždy stihnou a neudělají dobře. Náš třetí vzájemný zápas skončil nejmenším rozdílem a já věřím, že ten čtvrtý už bude náš!