Tým/trenéři  -11
 Celkem 18 1/2
50,0 %
37

Soutěž: starší minižákyně U13 / Oblasti / ročník 2023/24 / Přebor / Základní fáze
Datum: 14.01.2024, 14:30:00
Místo: sportovní hala Zličín, Praha 5
Rozhodčí: Klaudia Aleksandra Karwowska, Jakub Lukavec

Do utkání s USK vstupujeme špatnou obranou, nejsme aktivní směrem ke koši, hrajeme špatně. Bohužel a neumím vysvětlit proč, jsem si nevzala tajm....naprostý zkrat, chyba a omluva hráčkám i fanouškům. Tento úsek prohráváme o 12b a o stejný počet pak celý zápas. Těžko říci, zda by se něco změnilo, kdyby tajm byl, je to vše na úrovni KDYBY, ale tajm přijít měl. Uvědomila jsem si to až v druhé části hry, kdy naše holky hrály výborně, vyhrály 18:10 a v poločase jsme byli minus 4body. V druhém poločase jsme nehráli špatně, ale první pětka nebyla úplně v pohodě, tam to nešlo, druhá už pak score nedokázala otočit a tak se prohrálo o těch 12b z první části hry.