Tygři Praha

ČísloHráč
 Tým/trenéři
 Celkem

Soutěž: mladší minižákyně U12 / Oblasti / ročník 2023/24 / Přebor / Základní fáze
Datum: 09.12.2023, 15:00:00
Místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8
Rozhodčí: Vojtěch Schaffner, Robert Kuhn

Ubytování:

turnaj pořádáme my, ale hraje se na ZŠ Hovorčovická, Praha 8 !!!!

Doprava:

sraz vždy hodinu před zápasem a nezapomeňte přijít fandit EL U17 :-) - pozor, v sobotu se hraje od 17,00hod na Aritmě, neděle platí na Zličíně

S sebou:

klasika

Rozlosování:

v sobotu hrajeme od 15,00hod proti Tygrům

v neděli od 13,00hod proti Slovance a od 14,30hod proti Pardubkám

nominace platí na celý víkend

POZOR - holky začnou pomáhat se zápisem!!! budu tam s nimi, budou dělat jen tabuli

v sobotu od 19,15hod Marťas a Štika - zrušeno, zápas se přesunul na Aritmu na 17,00hod

v neděli od 9,30hod Kloudy a Holoubek

Utkání začínáme hodně vlažně, jsme nedůsledné v obraně a dáváme soupeři dost prostoru. Po 2minutách se vzpamatováváme, začneme důrazně bránit a naší největší slabinou se stává útok – chybí mu nápad, to, co holky normálně zdobí. Nicméně jdeme do vedení a i druhá pětka jasně dává najevo, kdo je pánem na hřišti – soupeři dovolujeme dát pouze 1 koš. Stejně se k vývoji zápasu staví i první pětka a před začátkem poslední části vedeme 38:9. 2 minuty před konce, za stavu 52:9 najednou vypouštíme, dáváme soupeři prostor a poslední 2minuty vyhrává soupeř 8:0.