Soutěž: kadetky U17 / extraliga / ročník 2023/24 / nadstavba
Místo: SK Aritma Praha, Praha 6
Rozhodčí: Michal Tesař, Jan Hošek

Body HB Basket Praha:

Body KP Brno:

Do obou utkání jsme bohužel nastupovali bez Kučerové a Slunečkové, což je pro nás velká ztráta, ale otevřelo se spoustu prostoru pro ostatní hráčky, které si mohly říci o místo. Proti KP jsme začali dobře a po necelých 3 minutách jsme vedli 10:0. Poté následovaly horší minuty a oddechový čas. Utkání se rozhodlo již ve 2/4, kdy jsme během 7 minut soupeře porazili 23:2, celou čtvrtinu jsme nakonec vyhráli 33:11, z čehož Pilařová dala 14 bodů. Přestože jsme v poločase vedli o 30 bodů o poločasové pauze jsem s výkonem vůbec nebyl spokojený. Během utkání jsme vytvořili obrovské množství taktických chyb, ale bohužel hodně hráček chybovalo nebo odfláklo základní věci, které bychom v této fázi sezony již měli mít perfektně zautomatizované. Čekal jsme nějaké nadprůměrné výkony, čekal jsem, že na sebe někdo strhne pozornost, ale bohužel se to podařilo pouze Loužecké, jinak utkání víceméně rozhodla sama Pilařová.