Tým/trenéři  -11
 Celkem 16 10/27
37,0 %
42

Soutěž: starší minižákyně U13 / Oblasti / ročník 2023/24 / Přebor / Základní fáze
Datum: 13.04.2024, 13:00:00
Místo: sportovní hala Zličín, Praha 5
Rozhodčí: Martin Kmošek, Viola Durdová

V druhém sobotním utkání jsme nastoupili proti Slovance. Ta přijela v 11ti, ale my nakonec taky hrály jen ve 12ti, neboť si N.Scharingerová v předchozím zápase podvrkla kotník. Ale známe to, utkání se dá odehrát i bez střídání. Začátek zápasu patřil soupeři, naše první pětka byla víceméně složena z mladších hráček a těm se absolutně nedařilo střelecky. Po první čtvrtině prohráváme a situace na palubovce se obrací – druhou pětku má soupeř postavenu na mladších hráčkách a my naopak posíláme do boje 2011. Sice to není úplně přesvědčivý výkon, ale i díky aktivní M.Shelest do poločasu srovnáváme. Třetí část hry patří nám a po 6minutách vedeme 26:18. Pak ale děláme chyby v obraně, útok je pasivní, soupeř snižuje a do poslední části hry jdeme s náskokem 6ti bodů. Zde už soupeřovi rodiče rozhodčí vůbec nešetří a opět to považuji za zcela zbytečné. Přestože výroky sudích jsou často i z mého pohledu chybné, přesto nevidím důvod na ně řvát. Poslední část zápasu patří nám a v oboustranně nehezkém basketbalovém představení si nakonec připisujeme vítězství.