soustředění 2024 PRO 12,13B

0. soustředění 2024 PRO 12,13B
17.08.2024, 00:00:00

Výsledné skóre:

Informace o zápasu:
Soutěž:
Datum: 17.08.2024, 00:00:00
Místo:
Rozhodčí:

Nominace:

 

Ubytování:

Termín je 17. - 27.8. Tábor a další základní info v samostatném článku, kam následně budeme doplňovat podrobnější a aktuální informace

Pro děvčata 2013 a st. je již soustředění "povinné", běžný a tradiční začátek sezóny, ale protože tyto hráčky ještě nejsou tak úplně basketbalem pohlceny :-) a mají jej více jako doplňkovou aktivitu, potřebuji potvrdit jejich účast / neúčast. Abych mohla připravit složení tréninkových skupin, zajistit trenérské obsazení a následně na to vše navazující rozpočet.

 

Níže uvedené základní informace jsou pro mladší a nové hráčky, ale některé z vás je neznají a tak je zde pro jistotu uvádím:

 

ZÁKLADNÍ INFORMACE, podrobnější budou na webu během 05/24 a průběžně dále doplňovány.

Letní soustředění je základní přípravou pro nadcházející sezónu (za den soustředění uděláme tolik práce, co v Praze za týden). U všech starších hráček je již samozřejmostí, že jedou. Kromě kondiční přípravy, z které budeme „žít“ celý rok, se věnujeme basketbalové přípravě. Nedílnou součástí je tvoření kolektivu a vstřebávání klubového ducha.

Soustředění je vždy v druhé polovině srpna, 10 pobytových dnů. Protože všechny naše hráčky nastupují ve dvou soutěžích, ve své věkové kategorii a v nejbližší vyšší, trénují nejen během sezóny, ale i na soustředění půlku se svojí kategorií (doplněno mladšími) a druhou se starší kategorií. Tréninky se staršími jsou nedílnou přípravou pro svoji kategorii!!

Jen pro doplnění a zorientování se – hráčky „označujeme“ podle ročníku narození. Takže např. holky narozené v roce 2014 jsou prostě „čtrnáctky“. A toto s nimi jde doživotně.

Dále jsou hráčky zařazeny do kategorií (jako třídy ve škole) a tam se každoročně posouvají (sezóna koresponduje se školním rokem). Takže právě roč.2014 bude v sezóně 2024/25 kategorie U11 (tedy „do 11 let“ – v roce 2025, kdy tato sezóna končí, jim bude 11let). Je to první kategorie, v níž se hrají oficiální zápasy.

Kategorie jsou vždy složeny ze dvou ročníků. Takže v U11 budou v sezóně 2024/25 roč.2014+15. A pochopitelně 2015 jsou základem kategorie U10, kde je doplňují 2016.

Sezóna začíná soustředěním v srpnu, po návratu je krátká pauza na regeneraci a během prvního týdne v září  začneme trénovat v Praze podle rozpisu tréninků, který bude na webu v červnu. Během července budou nalosovány soutěže a jejich termíny budou také na webu a stejně tam bude uvedeno, kdo jakou soutěž bude hrát – tedy tzv.soupisky. V září nás čekají přípravné turnaje, od října se pak rozjedou soutěže. Vánoce volné, Velikonoce turnaj. Sezóna vrcholí turnaji Mistrovství ČR a 15.5. oficiálně končí. Následně se posuneme v kategoriích na další sezónu, částečně se už trénuje venku, jedeme ještě na nějaké turnaje a předposlední víkend v červnu končíme velkou rozlučkou.

 


PROSÍM POTVRĎTE ÚČAST / NEÚČAST NA SOUSTŘEDĚNÍ DO KONCE BŘEZNA.

TOTO JE ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA NA SOUSTŘEDĚNÍ a účast následně stvrdíte zasláním zálohy během května.

Pevně doufám, že se nestane jako loni, že se děti přihlásily a pak nejely. Na základě počtu přihlášených dětí je pak udělaný rozpočet a stanovena výše doplatku, včetně ceny autobusu; hráčky jsou rozděleny do tréninkových skupin a podle toho je zajištěn dostatečný počet trenérů.

Termíny:

 

hráčky roč.2012 + 13 + 14 + 15  = 17. – 27.8. Tábor 

 

Ze zkušenosti víme, že právě na soustředění se tvoří parta a kdo nejede, dost často v září končí, nebo má problémy naskočit zpět do týmu. V případě zdravotních problémů je neúčast jasná, pokud by to ale šlo, může dítě jet a netrénovat, jen být s týmem. Předčasné odjezdy a pozdější příjezdy lze (je lepší jet na část, než vůbec), ale prosím opět jen v nutných případech. Jednak nám to tam komplikuje organizaci a dost často jsou s tím spojené slzičky. Prosím nebojte se mne kontaktovat, určitě najdeme společně řešení.

 

Místo: střední škola obchodu, služeb a řemesel a jazyková škola, Bydlinského 2474, Tábor 

Ubytování: internát střední školy, pokoje trojlůžkové, dva spojené sociálkou

Stravování: ve školní jídelně v objektu školy. Strava 3x denně + druhá večeře, pití zajištěno. Kdo má případně nějakou dietu, lze zajistit s vedením kuchyně

Sportoviště: velká a malá tělocvična střední školy, venkovní areál střední školy, výběhy do okolí, atletický areál ZŠ Husova, tělocvična ZŠ Husova, tělocvična SPŠ, hala gymnázia

Program: snídaně – dopolední trénink – oběd – polední klid – odpolední trénink – večeře – večerní sportovní hry (starší trénink) – druhá večeře. 2x během pobytu bazén. Nejmladší kategorie budou mít program upraven.

Doprava: busem

Tréninky: hráčky budou rozděleny do tréninkových skupin podle kategorií a soutěží, které budou hrát, případně podle individuálních potřeb. Není vyloučeno, že během soustředění si upravíme. Skupiny se pravidelně střídají na trénincích v tělocvičně a na kondiční přípravě. Tréninky vedou trenéři jednotlivých týmů. U mladších kategorií pak pomáhají asistentky a kondiční trenér.

Kontakt: návštěvy na soustředění nejsou povoleny. Hráčky roč.2012 a ml. nesmí mít na soustředění mobil. Dětem pište na výše uvedenou adresu dopisy. Připravte dětem dopisy a známky, děti budou psát domů. Každý den najdete na webu nové zprávy a fotky budou na instagramu HB Basket.

Cena: záloha ve výši 2.000,-Kč splatná do 31.5. na č.ú. 5130083329/0800. Do textu uveďte „záloha soustředění a jméno hráčky“. Doplatek se bude hradit hotově při příjezdu. Jeho výše bude upřesněna podle cen za stravu, ubytování, nájmy hal a podle počtu účastníků. Doplatek předpokládám 5.000,-Kč. Poloviční doplatek pak platí ti, co jedou na 5 dní (tedy 2016 a ml. a hosté). Je možné připravit fakturu zaměstnavateli, potvrzení pro pojišťovnu a v individuálních případech i splátkový kalendář.

Změny v pobytu budou vyúčtovány v září a budou vráceny pouze částky za ubytování a stravu / den (ne po jednotlivých jídlech). Pokud hráčka nepřijede vůbec, bude vrácena pouze polovina zálohy a to v případě, že předloží potvrzení od lékaře.

V ceně je ubytování, strava, nájmy, vstupy do bazénu, tričko, další potřebné vybavení, odměny asistenti, fyzioterapeut.

 

 

Body :

Body :