pořadatelem turnaje je náš tým Šmoulata U12

vlastní, něco lehkého mezi zápasy - sladká tyčinka

S sebou:

věci na hrají - boty, sportovní ponožky a nějaké zlené tričko nad dres na lavičku

dresy dostanete na místě

Rozlosování:

Tým Šmoulina U11 byl doposud složen z hráček roč.2014, které již chodily loni a postupně se zapojují již do oficiálních soutěží. A protože tento víkend se v Praze hrají soutěže PP U11, všechny hráčky jsou tam.

Cílem je postupně k těmto zkušeným hráčkám dávat další nové 2014 a 2015. Aby se tým dal dohromady a všechny postupně získávaly herní zkušenosti. tentokráte holky nastoupí bez opor a zkušených hráček, bezpochyby to bude náročné, řada z nich vůbec nikdy nehrála, ale je třeba těmito začátky projít. Cesty k vítězství vedou přes porážky :-)

Rozlosování je tentokráte netradiční s ohledem na PP U11 a navíc jsem vyřadila vzájemný zápas našich týmů.

POZOR - vhledem k tomu, že se odhlásil tým Chomutova, odehrajeme pouze 2 utkání a bohužel s v jiném, než původně plánovaném čase. Od 11,30hod proti našim děvčatům Šmoula u12 a od 12,30hod proti USK.

rodiče prosíme o přezutí do haly

Body :

Body :

V neděli 17.12 se na Zličíně odehrál turnaj Šmoulinky U12. Z původních 4 týmů nastoupily pouze tři. Turnaj začal utkáním HB U12 a USK. V tomto zápase jsme měly problém proměňovat šance, ale i přesto jsme zápas vyhrály (30:26). Další zápas byl domácí derby, protože do něho nastoupily týmy HB U11 a U12. Mladší hráčky si odehrály první minuty na hřišti a hlavně sbíraly zkušenosti. Naopak starší hráčky si vyzkoušely hru bez driblinku. Oba týmy musím moc pochválit za obětavost a týmovou hru. Poslední zápas odehrálo USK a HB U11. Naše nové hráčky zde nabíraly další cenné minuty na hřišti, ale na zkušenější tým bohužel nestačily (10:68).