turnaj U14 + U15 Mladá Boleslav

0. turnaj U14 + U15 Mladá Boleslav
27.11.2022, 00:00:00

Výsledné skóre:

Informace o zápasu:
Soutěž: starší žákyně U15 / žákovská liga / ročník 2022/23 / skupina A
Datum: 27.11.2022, 00:00:00
Místo:
Rozhodčí:

Nominace:

 

Ubytování:

jednodenní turnaj

Strava:

vlastní

Doprava:

vlastní, sraz na místě 60min před prvním utkáním

hraje se v Mladé Boleslavi v městské sportovní hale, U stadionu 1322

S sebou:

věci na hraní, oba dresy

Rozlosování:

10,15hod HB Basket - Wizards

11,30hod  HB Basket - Ml.Boleslav

14,00hod  Slovanka - HB Basket

stačí se domluvit na dopravě, někdo doveze tam a někdo zase zpět

Body Mladá Boleslav:

Body HB Basket:

V neděli jsme vjeli na turnaj Memoriál Petra Muchy kategorie U15 do mladé Boleslavi. Tentokrát dostaly příležitost hráčky mladší a ty, které na hřišti obvykle moc času netráví. Hlavním úkolem bylo získat více herních zkušeností, čemuž jsme přizpůsobili i střídání. V prvním utkání jsme měli za soupeře tým Wizards Praha. Do zápasu jsme vstoupili nejistě a zejména pod oběma koši jsme nebyli schopni soupeře výrazněji přehrát. Naše střelba z blízka byla zoufalá a na každý koš jsme potřebovali několik pokusů. Přesto se však náš náskok pomalu zvyšoval a nakonec jsme zvítězili poměrně velkým rozdílem.

Ve druhém zápasu s domácími hráčkami Mladé Boleslavi pokračovala naše střelecká nemohoucnos. Až v samotném konci zápasu se nám podařilo pár hezkých rychlých protiútoků a naopak neproměnění osmi trestných hodů v řadě Mladá Boleslavi nás poslalo do zápasu o první místo v turnaji.

V tomto zápase jsme narazili na Slovanku, která do turnaje vyslala výrazně silnější tým, než ostatní. Od samého začátku bylo jasné, že jejich hráčky jsou důraznější, úspěšnější v zakončení i na doskoku. Vcelku po právu jsme tentokrát prohráli a brali celkově druhé místo.