NF U12

0. NF U12
05.05.2023, 00:00:00

Soutěž: mladší minižákyně U12 / Oblasti / ročník 2022/23 / Přebor / Základní fáze
Datum: 05.05.2023, 00:00:00
Místo:
Rozhodčí:

Ubytování:

internát

Strava:

čtvrtek večeře vlastní, dále zajištěno od páteční snídaně, do nedělního oběda v jídelně SPŠ

Doprava:

odjezd ve čtvrtek

Cena: 2.700,-Kč

S sebou:

osobní věci, hygienické věci, vhodné oblečení - počasí, spíme na internátu, takže ne karimatky, kopii kartičky pojišťovny, kapesné, mobily vám tentokráte nechám :-)

klasicky pantofle, šusťákovka s kapucí

jedeme na turnaj, kde se budeme prezentovat jako tým, tedy je nutné mít týmové vybavení:

lahev, bílé ponožky, zelené a černé ponožky

tričko z letošního soustředění nad dres, dále zelené tričko z předchozího soustředění + tričko z Klatov (dále si domluví holky mezi sebou, třeba i modrá trička ze soustředění)

zelená propínací mikča místo teplákovek + na lavičku a k tomu černé tepláky/legíny

šedivá mikča na běžné nošení

nebudeme chodit v džínech apod, ale sportovně oblečeny a jednotně, takže i batohy stejné

Případně ještě stihnete nakoupit v eshopu - zejména rodiče.

Kdo něco nemá, je třeba obratem doplnit, abych to nemusela řešit den před odjezdem. Pokud nemáte trička zelená, dám vám ho (100,-Kč) a pokud nemáte z Klatov, půjčíte si od 2012!!! Zařídí Julie.

o umístění

Pas, nebo občanka k doložení k soupisce pro ověření totožnosti. Odevzdáte mi při příjezdu na místě. Kdo nebude mít, nebude hrát !!!!

Peníze prosím pošlete na č.ú. 5130083329/0800, ať nemusíme řešit hotovost. Napište do textu jméno hráčky a NF U12. Kdysi bylo NF - Národní finále a "B" byl festival. Teď je MČR a místo Festivalu Národní festival....

Beru všech 17 hráček vzhledem k tomu, že nás trápí zdravotní problémy. Na zápasy se holky nějak budou střídat (bude se hrát 5 zápasů) s tím, že vždy 2 nebudou hrát. Ale budu ráda, když pojedou všechny a budou součástí týmu.

Body :

Body :

V pátek ráno proti domácím máme za úkol ubránit klíčovou hráčku soupeře, což se víceméně daří, ale nejsme schopny nic většího nabídnout v útoku a tak stále držíme jen nízké vedení. Bohužel musíme překopat pětky, takže se zklidňujeme až v druhé části hry. O výsledku rozhodl úsek 3minut v poslední čtvrtině, kdy vyhráváme 11:0. Po obědě si jdeme odpočinout a odpoledne nás čeká Jičín. Po 1/4 jasně vedeme, ale v druhé části hry přichází opora soupeře a stahuje naše vedení na rozdíl pouhých 2b. Po 3/4 jdeme do plus 10b a věřím, že výsledek udržíme. Bohužel v poslední části hry e nedaří některým hráčkám, situaci na hřišti bere pevně do rukou hráčka č.20 (jen v 6 a 7min nám dala 8b) a já přemýšlím, zda si vzít tajm – tedy co bych vlastně mým svěřenkyním, bloumajícím na hřišti tak asi řekla. Prohráváme o 3b a jsem si jista, že kdybychom hrály všechny v plné aktivitě, neprohrajeme. V sobotu ráno začínáme s Tachovem, je to pohodový zápas, prostor dostávají všechny hráčky a připisujeme se další body tabulky. Pak si projdeme centrum města, oběd, odpočinek a Basket Ostrava. Soupeřova klíčová hráčka je mrňavá, ale neuvěřitelně rychlá a tedy výzva pro Mečika. Ta situaci zvládá skvěle, ale tradičně si „neodpustí“ zbytečné fauly...až jednou pochopí, kde má mít ruce, budeme mít nejlepšího obránce v republice. Od počátku lehce vedeme a zlom přináší až poslední čtvrtina, kdy opět dvojice Marťas + Rozina nekompromisně lámou zápas, když první 3minuty hry dávají 9b a soupeře držíme na nule. Je rozhodnuto a zůstáváme v hale, protože o konečném pořadí ve skupině rozhodne až poslední zápas – Žďár - Jičín. Podle rozhodčích byla naše skupina výrazně silnější a vyrovnanější a o to více si našeho nakonec druhého místa cením. V neděli ale přichází kolaps, krach na burze, výpadek všeho. Tam si prostě nesedlo vůbec nic a náš zápas o 3.místo bylo jedno velké neštěstí. Po zápase ani nebrečíme, že jedem domů bez placky, protože to prostě bylo všechno jako zlý sen.