Soutěž: ženy / Oblasti / Středočeská basketbalová liga žen / ročník 2022/23
Datum: 28.09.2022, 11:30:00
Místo: sportovní hala Zličín, Praha 5
Rozhodčí: Jan Neubauer, Fedor Lysov

Nominace:

Nastoupily jsme v počtu 9 hráček s tím, že 4 právě dohrály zápas CL U19. Po vyrovnané první pětiminutovce první čtvrtiny jsme měly skvělý úsek 13:0 a první periodu vyhrály 24:13. Nečekala jsem žádné drama a předpokládala, že v klidu odehrajeme vítězný zápas. V další části hry byl ale soupeř v každé čtvrtině o pár bodů vždy lepší – špatně jsme bránily – jak po technické, tak po taktické stránce a dalo by se přidat i na nasazení. Útok byl neslaný nemastný, nepadalo to a docházel dech. U těch, co hrály druhé utkání, se to dá pochopit a klobouk dolů. U těch ostatních to bude nedostatečným tréninkem…. Došlo tedy na vyrovnaný závěr, kde jsme se neubránily další chybě, ale naštěstí jsme vítězství dokázaly udržet.