Soutěž: ženy / Oblasti / Středočeská basketbalová liga žen / ročník 2022/23
Místo: SK Aritma Praha, Praha 6
Rozhodčí: Barbora Toboláková, Barbora Jiroušková

Ubytování:

POZOR, HRAJE SE NA ARITMĚ !!!!!

Do zápasu jsme vstoupily aktivně, s chutí, ve slušném tempu, kolektivní kombinační hrou, nebojácnými nájezdy, s dobře fungující mluvící obranou. Bohužel na lavičce byly jen 2 hráčky (prázdniny, zranění, nemoce) a nabízela se otázka, jak dlouho toto tempo vydržíme. Daleko větším problém se ale ukázala úspěšnost, resp. neúspěšnost střelby. V druhé čtvrtině jsme daly pouhé 4body, soupeř v poločase vedl o 18b a nechal nás se přiblížit vždy tak max. na 8b a pak zase odskočil. Holky ale nic nevzdaly a šňůrou 6:0 v poslední minutě 3/4 se vyhecovaly k mohutnému finiši, kdy bylo třeba dohnat 13ti bodové vedení. Zlom přichází mezi 3 a 6minutou, kdy konto soupeře zatěžujeme 3 trojkami (2x Vajdy, 1x Karas) a do poslední minuty vstupujeme za stavu -1b. Soupeř ještě dává jednu šestku, ale my máme ještě 9vt. Bohužel poslední akce nám nevyšla, naopak jsme z ní dostaly koš a tak byl tentokráte šťastnější soupeř. Zápas jsme si prohrály sami neúspěšnou střelbou, zbytečnými chybami v závěru, ale obrovsky si týmu vážím, že nic nevzdal a bojoval do konce.