Soutěž: juniorky U19 celostátní liga, play-out skupina A
Datum: 04.03.2023, 14:45:00
Místo: sportovní hala Zličín, Praha 5
Rozhodčí: Jan Hejnic, Lucie Moravcová

Sobotní utkání dle předpovědí mělo být velmi vyrovnané a to se i potvrdilo. První čtvrtinu jsme si nechali trochu utéct a končila za stavu 16:23. A v podstatě tento bodový rozdíl se nás držel po zbytek zápasu. Druhá čtvrtina vypadala nadějně. Pár rychlých protiútoků a skóre se postupně vyrovnalo. Bohužel několik našich neproměněných "tutovek" bylo potrestáno košem na druhé straně. A poločas skončil 30:34 pro děvčata z Jablonce. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. A konečný výsledek byl 50:56. Vypjatý konec utkání jsme nedokázali otočit v náš prospěch, což je obrovská škoda. Opět lze říct, že kdyby děvčata proměnila alespoň část těch nedaných jasných košů, tak by to vše mohlo dopadnout úplně jinak.