Soutěž: juniorky U19 / celostátní liga / ročník 2022/23
Datum: 27.11.2022, 09:30:00
Místo: sportovní hala Zličín, Praha 5
Rozhodčí: Tomáš Tejček, Pavel Matys

Nedělní ráno bylo věnováno utkání proti DBaK. Vstup do utkání nebylo zlé. Dokonce druhá čtvrtina patřila jen naším juniorkám, které tuto čtvrtinu vyhrály 17:9. Čili první poločas skončil lépe pro nás za stavu 28:22. A teď přijde ale... Třetí čtvrtina je pro toto družstvo osudná, jelikož děvčata nebyla schopná dát koš v úseku 4 minut, což je dlouhá doba. A tak tuto čtvrtinu prohráváme a do poslední fáze zápasu vstupujeme za stavu 39:42 pro DBaK. A opět drama na konci. Celá poslední čtvrtina byla vyrovnaná. Poslední dvě minuty zápasu, tady nesmí přijít žádná chyba. A náhle jsou nám odpískány kroky, přerušovaný driblink, hodíme přihrávku soupeři přímo do rukou, najedeme do tří hráček a v podstatě jim odevzdáme míč. Skóre je 53:52, vedení je v našich rukách. Běží posledních 20 vteřin a my bojujeme v obraně. A bum, hráčka z DBaK vypálila trojku 4 vteřiny před koncem zápasu. Dala jí. Prohráváme 53:55...