Tým/trenéři  -13
 Celkem 21 4/7
57,1 %
46

Soutěž: mladší minižákyně U12 / Oblasti / ročník 2022/23 / Přebor / Základní fáze
Datum: 13.11.2022, 14:00:00
Místo: sportovní hala Zličín, Praha 5
Rozhodčí: Richard Gottfried, Marek Škořepa

Do druhého nedělního zápasu vstupujeme lépe a jdeme do vedení 10:3, když tým drží především A.Vančurová. Pak ale nejsme schopny ubránit rychle hrajícího soupeře a po ukončení 1/4 svítí na tabuli 14:9. Druhá pětka bohužel propadá v obraně ještě více, navíc nejsme schopny zakončit a to nejen po technické, ale i taktické stránce a do poslední minuty 2/4 jde soupeř s vedením 23:19. Naštěstí závěr čtvrtiny patří nám a tak 2/4 pro změnu prohráváme my 9:14 a začíná se od nuly. Ve vyrovnané 3/4 děláme opět zbytečné chyby v obraně a prohráváme ji o 3b. Definitivní zlom přichází v poslední části hry, kdy za ruční brzdu tahá kapitánka týmu J.Škapová, nejprve navyšujeme na 43:37 a pak 8body Julií Mehed a Škapové se 1,5min před koncem dostáváme do +9b a je rozhodnuto.