Soutěž: U19 extraliga nadstavba A
Datum: 29.01.2023, 09:30:00
Místo: 3. ZŠ, Trutnov
Rozhodčí: Marek Vondráček, Tomáš Tejček

Druhý zápas jsme hráli proti Trutnovu. Z naší strany excelentní začátek, když jsme v 7minutě vedli 19:6. Nutno dodat, že jsme se z dálky prakticky neminuly. Soupeř po oddechovém čase, bohužel pro nás, korigoval úsekem 9:2 a tak jsme šli do první pauzy s 6ti bodovým náskokem. Děvčata jsem před zápasem upozorňoval, že Trutnov, pokud bude hrát na dostřel nebo se dostane do vedení, je úplně jiný. Bohužel se tak stalo a Trutnov lépe zvládnul koncovku druhého hracího období 8:0 a do šaten šel s 5ti bodovým náskokem on. Náš výkon byl trochu ovlivněn tím, že nejprve Večeřová a potom i Pavelcová se dostaly do problému s faulama a tím, už tak velice úzký kádr, se dostal do problému s používáním hráček do rotace. Nicméně pauza nám trochu pomohla a vyhráváme 3 úsek 16:13 a do poslední části tedy mínus 2. Únava se začínala projevovat protože od 5 minuty poslední části jsme už hráli pouze v 5 hráčkách. Rozhodl úsek mezi 6-7 minutou, který jsme prohráli 7:0. Pak se nám podařilo, i v 5ti hráčkách , ještě úsekem 7:1, korigovat a poslední pokus o trojku a tím tedy o vyrovnání v obroučce neskončil. Bohužel dnes jsme prohráli hlavně v doskoku. Tam byl rozdíl 23 míčů!!! ve prospěch Trutnova. Bohužel pro nás, dnes zůstal pro naší nejlepší střelkyni Marušku Holou trutnovský koš zavřený a ani jeden z 11 pokusů síťkou neproletěl. Co nás dnes ale může mrzet nejvíce, že jsme jeli pouze v 7 hráčkách, protože si myslím, že stačila jedna hráčka do rotace navíc a vezli jsme z Trutnova vítězství. Ovšem všem 7 hráčkám bych chtěl za víkendové zápasy moc a moc poděkovat, protože si opravdu "hrábly až na dno".