Soutěž: ženy / Oblasti / Středočeská basketbalová liga žen / ročník 2022/23
Datum: 19.11.2022, 13:00:00
Místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín
Rozhodčí: Martin Koudela, Jan Lejčko

Nominace:

K utkání jsem odjížděla s vědomím, že se tým trošku trápí, chybí trénink a hrozí další kolaps. Utkání se hrálo v malé tělocvičně, myslím si, že na utkání žen skoro neregulérní. Soupeř od počátku postavil zónu a bylo vymalováno - víceméně nebylo kde hrát. Bedna byla plná a necelé 2m od ní už byl aut…. Navíc rozhodčí zvolili zvláštní metr, kdy některé fauly soupeře nějak záhadně byly písknuty nám. Domácí měli za poločas celé 2 fauly a celkově to bylo na fauly 11:25. Bohužel my jsme si ale o porážku řekly sami – přestože jsme nebránily špatně, poměrně často jsme prohrávaly situace 1:1 a doskok. Opakovaně přišly situace, kdy jsme dokázaly ubránit 20vt a koš dostaly v posledních vteřinách. Na druhé straně jsme hodně ztrácely na přihrávkách, nevěděly co hrát na zónu a byly obecně nedůrazné směrem ke koši….prostě nikdo není schopen dát koš. Utkání bylo po celou dobu vyrovnané, my vždy měly dobré úseky, na něž navazoval úsek, kdy jsme dlouhé minuty nedaly. Závěr ale patřil zkušenějšímu soupeři.