Soutěž: mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2022/23 / skupina B
Místo: sportovní hala Zličín, Praha 5
Rozhodčí: Jan Hošek, Petr Šmůla

Nominace:

Zapisující:

V posledním kole základní části žákovské ligy skupiny B jsme přivítaly vedoucí tým Strakonice. U soupeře jsme neodehrály dobrý zápas a prohrály jsme o 10 bodů. Čekal se tedy opět vyrovnaný souboj. Začátek zápasu vypadal skvěle, v 7.min jsme vedly 12:4. Bohužel to bylo taky naše poslední vedení v zápase. Od této doby měly zápas v rukách pouze Strakonice a my jsme s nimi nedokázaly udržet krok. Ve druhé čtvrtině jsme nedokázaly přejí soupeřův pres, na který jsme se připravovaly a v útoku jsme nebyly schopný dát koš. V poločase jsme prohrávaly o 12 bodů a doufala jsem, že druhý poločas se holky ještě seberou a půjdou do zápasu naplno. Soupeř nám ale nedal šanci a udržoval si své vedení. Nedokázaly jsme ubránit jedinou hráčku soupeře, která si na hřišti dělala co chtěla. Zápas jsme bohužel nezvládly.