Soutěž: kadetky U17 / extraliga / ročník 2022/23 / základní část
Datum: 13.11.2022, 10:00:00
Místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8
Rozhodčí: Dominik Výborný, Jiří Šlaj

V nedělní odvetě na Slovance bylo naším hlavním úkolem utkání nepodcenit. Nemyslím si, že se to stalo, ale vstup do utkání nebyl dobrý. Hráli jsme krkolomně a dělali zbytečné chyby. I tak jsme po ¼ vedli dvouciferným rozdílem. První polovina 2/4 byla ještě o něco horší a soupeř do 6.min. této části vyhrával 15:8, kdy jsme udělali především Civínové den otevřených dveří a ta nás trestala. Nás ve hře držela pouze Pilařová, bohužel osamocena. Po oddechovém čase v 6té minutě se hráčky vzpamatovaly a šňůrou 0:15 si vytvořily poločasové vedení 26:43. Většinu utkání jsme hráli do soupeřovi zonové obrany, nemyslím si že špatně, ale určitě nás to brzdilo, nehledě na to, že jsme si docela málo pomáhali rychlým protiútokem. Utkání jsme i tak poměrně s přehledem vyhráli o 32 bodů, což je výborná vizitka. Co se týče víkendového cíle, tak ani v tomto zápase jsme nemohli být spokojeni až na pár drobných výjimek a to se nám v těžších zápasech určitě vymstí. Velmi dobré utkání dnes odehrála Bláhová a Pilařová s Vaňkovou. Pochválit musím také efektivitu Kučerové na útočné polovině. Celému týmu gratuluji k sedmé výhře za sebou!