46Laurencie Kratochvílová 1 32
 Tým/trenéři -17
 Celkem 16 32

Informace o zápasu:
Soutěž: nejmladší minižákyně U11 / Oblasti / ročník 2022/23 / Přebor / Základní fáze
Datum: 05.03.2023, 11:45:00
Místo: sportovní hala Zličín, Praha 5
Rozhodčí: Richard Gottfried, Marek Škořepa

Do zápasu vstupujeme s upravenými pětkami. V první pětce dáváme k A.Martynové R.Štikovu a naopak k D.Koval se do druhé posouvá A.Routová. Jenže začínáme úplně stejně jako v sobotu. Jsme pomalé, nedůrazné, bez nápadu, bez jiskry a během 5ti minut prohráváme 12:2.  V závěru čtvrtiny se trošku vzpamatováváme a snižujeme na rozdíl 7bodů. Druhá pětka je bojovnější, svoji část hraje se soupeřem 8:8. První pětka zabrala ve 3/4, dovolila soupeři dát jen 1 koš a dostaly jsme se na minus 3b. Bohužel ve 4/4 opět přestáváme hrát, soupeř jde šňůrou 10ti bodů do vedení +12b a já tedy fakt nejsem pozitivní trenér (bohužel moc dlouho mi to nevydrželo). Naštěstí závěr patří nám a končíme na velmi slušných minus 9bodech.