BA Sparta

ČísloHráč
 Tým/trenéři
 Celkem

Soutěž: starší minižákyně U13 / Oblasti / ročník 2021/22 / Přebor / Základní fáze
Datum: 25.03.2023, 14:30:00
Místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6
Rozhodčí: Lukáš Balog, Marek Škořepa

Po společném týmovém obědě, kde cílem bylo podpořit týmovost, nastupujeme už bez V.Malečkové a tedy pětky se opět předělávají. Ano, rozdíl mezi soupeři je obrovský, ale my dobře bráníme (za 3/4 dal soupeř 5bodů) a hrajeme rychle a jednoduše dopředu. Náš stroj na koše se zasekl až v poslední čtvrtině, kdy jsme první body dali až po 3minutách hry. Pak jsme ale pochopili kouzlo obrany hráče bez míče s cílem získat přihrávku a hatili jsme soupeřovy plány na kombinaci v postupném útoku – jednoduchý zisk přihrávky a jednoduchý protiútok 1:0. Skvělý zápas odehrála B.Velflová, zlepšení je vidět na K.Dubiuk, dařilo se K.Smrčkové  a překvapil mě mile i výkon B.Jindřichové. Bohužel po oba zápasy zůstali za svým výkonem 2011.