Tým/trenéři  -17
 Celkem 25 4/9
44,4 %
54

Soutěž: mladší minižákyně U12 / Oblasti / ročník 2022/23 / Přebor / Základní fáze
Datum: 26.02.2023, 09:00:00
Místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8
Rozhodčí: Albert Jilg, Jan Matulka

K nedělnímu utkání nenastoupila nemocná N.Scheringerová a tak byla ještě v noci narychlo povolána J.Davidová, která se po delší pauze začíná k týmu zařazovat. Opět první koš zápasu patří J.Mehed, ale tentokráte Julie hraje soustředěně, drží se zadaných pokynů a bez 2 bodů je autorkou všech košů týmu v 1/4 a vedeme 13:7. V druhé části hry jakoby se naše pětka lekla, že by třeba mohla vyhrát a začínáme lehce zmatkovat, nedáváme, ztrácíme na přihrávkách. Po tajmu se uklidňujeme a vyrovnanou 8mi minutovkou stále držíme +7b. I v další části hry hrajeme koncentrovaně, kolektivně, bojovně, aktivně, docela to i padá, soupeř začíná být nervozní a my svoje vedení navyšujeme na rozdíl 15ti bodů. Ano, soupeř není kompletní, ale to se prostě někdy stává a my své šance využíváme, čímž soupeře dostáváme ještě víc na dno, naopak nám se sebevědomí zvedá, padá to a v poslední čtvrtině soupeři vůbec nedáváme prostor a šanci a naopak svoje vedení jasně navyšujeme. 8vt před koncem máme poslední útok, J.Škapová pomalu a s jistou převádí míč a 1vt před koncem pečetí naše vítězství trojkou, čímž propuká ještě větší radost. Holky hrály dobře, potěšila mě M.Šebková, výborně zahrála D.Koval, to, co by měly hrát odvedla J.Mehed, J.Škapová, A.Vančurová a až na střelbu i M.Shelest.