Sára Melicharová 0 0 00
 Celkem 22 3/7
42,9 %
47

Soutěž: mladší minižákyně U12 / Oblasti / ročník 2022/23 / Přebor / Základní fáze
Datum: 04.12.2022, 12:30:00
Místo: ZŠ TGM, Praha 4
Rozhodčí: Ondřej Melzer, Vojtěch Novotný

Ubytování:

viz info zápas s USK sobota

Průběh hry se opakoval. První pětka bojovala s uvolněním pro míč, vyhozením z autu, s návratem do obrany a s obranou obecně, chyběla i týmová hra v útoku. N.Scharingerová bojovala sama se sebou a se svými dýchacími problémy a proto „byla poloviční“ a i přes dobrý výkon A.Vančurové tato pětka nedokázala v první čtvrtině dát koš. Druhá pětka naopak přitlačila v obraně, hrála spolu, M.Shelest jediná pochopila, co je “čepice“ v obraně a rozdávala je na všechny strany a tuto část hry jsme vyhrály 13:7.  V druhém poločase se hra opět odehrávala v duchu 2 na 5, když na soupeřovu hráčku č.18 jsme nestačily výškově i přes veškerou bojovnost a hráčka č.17 dostala po vystřídání N.Scharingerové volné pole působnosti. Poslední čtvrtinu jsme prohrály 2:4, kdy rozhodla  výšková převaha soupeře.