Soutěž: juniorky U19 celostátní liga, play-out skupina A
Datum: 28.01.2023, 10:00:00
Místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most
Rozhodčí: Jindřich Nesper, Vojtěch Kočárník

První zápas v nové skupině se odehrál v Mostě. Hned v prvních minutách bylo vidět, že tento zápas nebude pro nás tak těžký. První a druhou čtvrtinu děvčata předvedla výborný výkon plný rychlých protiútoků, zisků ze skvělé obrany a celkově naše hra vypadala velmi dynamicky. První poločas skončil za stavu 20:47. Dlouhá 15ti minutová pauza nám nesvědčí, což bylo vidět při vstupu do druhého poločasu. Vše, co bylo v prvním poločase, se z ničeho nic vypařilo. V útoku se holky trápily, obrana neřešila situace dobře, neprobíhala komunikace mezi hráčkami. Na začátku poslední čtvrtiny děvčata dostala 10 bodů po sobě, což si vyžádalo time-out, který ale nijak nepomohl. Za poslední čtvrtinu holky zvládly dát pouhých 11 bodů, což je žalostně málo. Nicméně vítězství se udrželo a utkání skončilo za stavu 55:78.