0. nadregionální turnaj U11
26.03.2023, 09:30:00

Výsledné skóre:

Informace o zápasu:
Soutěž: nejmladší minižákyně U11 / Oblasti / ročník 2022/23 / Přebor / Základní fáze

Body DBaK, Benešov, Pardubice:

Do nadregionálního turnaje vstupujeme bez 3 hráček základní rotace, resp bez 4, neboť R.Štiková hraje pouze úvodní zápas. Naopak pouze druhý hraje A.Pašková, která mě bohužel vypadla z nominace, čímž se ji ještě jednou omlouvám. Prostor dostaly ve větším míře 2013 a hrály velice dobře.

Nejhorší výkon jsme předvedli hned v úvodu prvního utkání proti Benešovu. Holky začaly hodně laxně, nedaly několik střel a pak se chytil soupeř – zrychlil, my se nestačily vracet, nebojovaly jsme a po 1/4 jsme prohrávaly 14:3. Druhá pětka se ale nevzdala, začala agresivní důraznou obranou, nebála se útočit, byla rychlá a v poločase už soupeř vedl pouze o 1b. První pětka svoji hru zlepšila, po 3/4 vedeme o 1b a závěr patří nám a jasně vyhráváme.

Proti Pardubicím jsme hned od počátku lepším týmem, bojujeme, jsme rychlejší a ve 2 a 4 čtvrtině dokážeme ubránit nulu.

Plzeň nastoupila oslabená o 2 hráčky, na nás už taky bylo znát, že hrajeme 3 zápas, takže tempo bylo obecně nižší, ale přesto jsme byly lepším týmem na hřišti.

Holky mě potěšily agresivní obranou, snahou o rychlý protiútok, kombinací a hrou 1na1.