Soutěž: mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2022/23 / nadstavba
Datum: 11.03.2023, 13:00:00
Místo: STARZ aréna, Strakonice
Rozhodčí: Michal Hána, Michal Pivovarský

Tým nastupuje bez 4 hráček základní rotace a tak dostávají herní prostor 2010. Domácím chybí klíčová hráčka a nám se tak nabízí šance. Tu si ale necháváme protéct mezi prsty hned v prvních minutách hry. Během 4minut jde soupeř jednoduchou rychlou hrou do vedení 8:0 a my jsme za celou dobu koš víceméně neohrozily. Po tajmu je naše hra trošku aktivnější, ale první část hry prohráváme 16:5. A je to nakonec tento úsek zápasu, který rozhoduje o konečném výsledku. 2/4 prohráváme o 4b, třetí o 3b a tu poslední o 5b vyhráváme. Hodnocení myslím přesně trefil pan rozhodčí – byly úseky, kdy jsme hrály dobře, ale vždy přišlo období, kdy jsme dělaly zbytečné fatální chyby, které nám braly vítr z plachet. Bohužel tak trošku i chyběl týmový duch, jakýsi chtíč a podpora z lavičky. A bodově se k S.Pozníčkové prakticky nikdo nepřidal.