13,30hod HB Basket - Nusle

připomínám bezinfekčnost zaslanou mailem - včetně rodičů, nutno mít u sebe !!!!

Body Jižní Supi:

Body HB Basket:

Na turnaji jsme utrpěli dva debakly a jednou to sice bylo vyrovnané, ale nakonec jsme stejně prohráli. Brandýs přijel s hotovým družstvem, takže bezproblémové náběhy, rychlé protiútoky, těsná obrana po 1.čtvrtině 0:33 a my jsme se teprve rozkoukávali, takže konečných 86:4 beru jako výhru:-). Paradoxně Jižní Supi byli fakt začátečníci, ač většina rychlí kluci byl zápas vyrovnaný a utekl nám až závěr 18:23.

No a Nusle měly 5 vysokých holek - začátečnic. Prohra Každopádně nás všichni soupeři předbíhali a ač jsem každých 5 minut střídala, nebyly holky schopné rychlostí a vydrží konkurovat. Nejvíc se mi líbila Marťas - ta se snad jediná nebála hned od začátku a hrála dobře, postupně se jí přiblížila Šestka s Mášou. Zlepšila se Markéta a super byly 13tky.