Soutěž: ženy / Oblasti / Středočeská basketbalová liga žen / ročník 2021/22
Rozhodčí: Jan Machálek, Filip Hackl

Nominace:

Body TJ Sokol Kladno:

Body HB Basket Praha:

V neděli naše družstvo žen ze středočeské ligy bojovalo se šesti hráčkami proti opravdu běhavému Kladnu, které je v čele tabulky. Na začátku utkání naše ženy zjistily, že toto utkání nebude jednoduché a to hlavně po fyzické stránce. Zpočátku naše družstvo dostalo pár rychlých protiútoků, kterým se pak naučilo předejít a ubránit. První poločas se ženám dokonce podařilo vyhrát o jeden koš (41:39). Ale bohužel po poločase jim začaly docházet síly a dostaly šňůru několika košů za sebou, díky kterým soupeřky získaly náskok deseti bodů. To se ženám již nepodařilo dohnat i přes velkou snahu. Toto fyzicky náročné utkání, i přes světlé chvilky v útoku, kdy bylo k vidění pár krásných akcí, a byla vidět sehranost našeho týmu, skončilo pro naše družstvo prohrou 75:59.