Tým/trenéři  -12
 Celkem 27 3/18
16,7 %
57

Soutěž: starší minižákyně U13 / Oblasti / ročník 2021/22 / Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13
Datum: 20.02.2022, 13:30:00
Místo: sportovní hala Zličín, Praha 5
Rozhodčí:

Na začátku druhého zápasu jsem na holky apelovala, aby nic nepodceňovaly, že se ten zápas sám nevyhraje. Nikdy nepodceňuj soupeře! A tak se přesně stalo. První poločas byl plný neúspěšných střel a bylo vidět, že holkám se prostě nechce. Za to Pardubicím se chtít začalo. Poločas jsme prohrály 24:16. Říkala jsem si: „tohle snad nemůžeme prohrát.“ Bylo vidět, že i holky nejsou vůbec spokojené, jelikož se ve druhé čtvrtině velmi zlepšilo nasazení, ale body furt nikde. Do druhého poločasu jsme vstoupily výborně a s chutí. Holky se začaly rvát o každý balon a konečně to začalo padat. To holky nakoplo, a nakonec jsme i druhý zápas dotáhly k vítěznému konci. Velká pochvala patří Machurové, která se výborně poprala s o hlavu a půl větší podkošovou hráčkou. Nedala jí nic zadarmo, a ještě na druhé straně připisovala body. A taky velký respekt soupeři, tým měly složený z mladších hráček a bojovaly skvěle.