Soutěž: kadetky U17 / liga / ročník 2021/22 / celostátní liga / skupina A
Datum: 14.11.2021, 10:00:00
Místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary
Rozhodčí: Lukáš Kalabza, Michal Kuncl

V neděli jsme do vymrzlé karlovarské haly přijeli s pouhými pouhých sedmi hráčkami. Soupeř byl naopak proti sobotě posílený o svoji 190cm vysokou oporu. Věděli jsme, že nemáme co ztratit a chtěli jsme navázat na poslední čtvrtinu minulého dne. Vývoj zápasu připomínal sobotu. Domácí pomalu navyšovali svůj náskok až na 10 bodů. Vzhledem k tomu, že jsme neměli moc faulů, jsme do poslední čtvrtiny šli s tím, že přitvrdíme v obraně a zkusíme zopakovat sobotní úspěch. Dařilo se nám pomalu stahovat a trestnými hody se nám podařilo těsně před koncem vyrovnat. Bohužel v prodloužení už naše úzká rotace na domácí plnou lavičku nestačila. Za výkony v obou víkendových zápasech zaslouží všechny hráčky velkou pochvalu, obzvlášť Husáková odvedla velký kus práce. V neděli, kdy vzhledem k prodloužení měly hráčky v nohách mezi 30 a 40 minutami, dokázaly až do konce nepolevit a vydat ze sebe všechny fyzické i psychické síly. Přes porážku jsme se Karlových Varů nevraceli smutní. V takových zápasech někdo vyhrát musí a tentokrát byli domácí šťastnější. My však víme, že jsme do hry tentokrát opravdu „dali všechno“ tak, jak jsme si na začátku slíbili. Pokud budeme stejně přistupovat i k dalším zápasům, jistě nám basketbal přinese hodně radosti. Chtěl bych také poděkovat našim fanouškům, kteří společně s domácími vytvořili v tomto utkání krásnou kulisu.