Tým/trenéři  -14
 Celkem 13 7/21
33,3 %
33

Soutěž: nejmladší minižákyně U11 / Oblasti / ročník 2020/21 / Přebor / Základní fáze

11,30hod Tygři - HB

Hraje se v hale v Jenči, Lidická ul.210. Sraz na místě 9,10hod.

Dresy dostanete, boty na hraní, zelená trička nad dres. 3 míče na rozcvičení (zorganizuje Julie)

K utkání jsme nastoupily bez Škapové, Shelest a Šebkové – čímž se nám rozsypaly pětky. Hráčkám jsem vysvětlila, že nemáme co ztratit, ať hlavně bojují a uvidíme. Do zápasu lépe nastoupil soupeř, když po 2minutách vedl 5:0. Naše první pětka se měla opřít o hru Davidové a Vančurové, ale Johanu na hřišti nebylo vidět a Aneta dělala hodně technických chyb. Po 1/4  jsme prohrávaly 3:8. V 2/4 se chytla Martynová a především Lukáčová B. a score jsme dokázaly obrátit +2b pro nás. Bohužel první pětka ve 3/4 dala pouze 1 koš ze hry, šestky 10/2 a tak po 3/4 šel do vedení opět soupeř. Ve 4/4 jsme opět od počátku začaly dotahovat, přidala se i Štěpaníková a 1minutu před koncem, když si soupeř bral tajm za stavu +2b pro něj, šla na čáru TH právě Alice. Říkala jsem týmu: „Alice dá dvě šestky a pak bude rozhodovat štěstí“. Alice obě šestky opravdu dala, soupeř lehce začal zmatkovat, získává míč Lukáčová – dává, následuje koš Štěpaníkové a jsme cca 20vt před koncem +4b. 6vt před koncem dává soupeř, bereme tajm a tým posouvám na útočnou polovinu. Je třeba 6vteřin udržet míč. To se daří a tak se můžeme radovat z těsného vítězství. Byl to zápas B.Lukáčové, ale pochvalu zaslouží i Štěpaníková, Routová a Martynová. A kdo mě osobně udělal obrovskou radost, byla Kovalová, která skvěle bojovala.