Soutěž: U15 – žákovská liga (ŽL), extraliga A
Datum: 20.02.2022, 10:00:00
Místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7
Rozhodčí: Radomír Kohout, Jan Neubauer

V neděli jsme nastoupili na USK na ploše B a poprvé v této hale bych hrál raději vedle. Dnes jsme čekali naprosto jiné utkání a navíc po posvícení bývá… První čtvrtinu jsme systémově zvládali hru do soupeřovi neprostupné obrany, ale nepadalo to. Bohužel problém a to po celý zápas byl v obraně – jednoduchá situace pick and roll, kterou soupeř hrál ve 2 lidech a samozřejmě síla a výška na doskoku. K tomu se během 2 poloviny 2/4 přidal výrazně zhoršený útok a my tahali za kratší provaz. Nicméně poločasové skore -14 jsme chtěli využít. Tento plán se během 3 - 4 min. ¾ rozplynul, my prohrávali cca o 30 a bylo hotovo. V poslední části jsme dokázali jen kosmeticky upravit skore na -25 a s obtížemi vstřelit padesátý bod. Dalo by se říci, že to byl stejný zapas jako s BŠ, ale my byli v té druhé roli. Dnes to prostě nešlo, vybrali jsme si to včera. Před naprostým propadákem nás udrželo 23 bodů Pilařové. Pozitivem byl dnes výrazně průbojnější projev Pémové. Přestože se nám z Královky neodcházelo příjemně, musíme být s tímto víkendem nad míru spokojení. Máme jednu důležitou výhru a hlavně musíme začít pracovat jako tým U15.