BŠ Tygři Praha

ČísloHráč
 Tým/trenéři
 Celkem

Soutěž: nejmladší minižákyně U11 / Oblasti / ročník 2020/21 / Přebor / Základní fáze
Datum: 08.01.2022, 11:30:00
Místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč
Rozhodčí: Jan Neubauer, Jiří Daňha

Bez pauzy hned hrajeme proti Tygrům. Během prvních 2minut prohráváme 0:4 a děsím se náporu fyzicky výrazně vyspělejšího soupeře. Jenže duo Štěpaníková – Davidová odstartovalo bitvu o každý míč, až dovedly soupeře k slzám a nervozitě. Domácí nebyli kompletní, chyběla jim hlavní opora, ale s bojovností našich holek moc nepočítali. Do konce čtvrtiny jsme již soupeře nepovolili ani bod a tuto část hry vyhráli 8:4. Bohužel selhala druhá pětka – herně se trápí Škapová, Vančurová se vydrží soustředit jen část hry. Soupeř se utrhl a šel do vedení 20:12. Jenže rozjetou Štěpaníkovou a Davidovou, jimž sekundovala Routová, nešlo zastavit a holky svoji část hry opět vyhrály – o 2b. Bohužel již zapracovala únava, což se projevilo na střelbě. Druhá pětka se sice snažila, ale byla o něco pomalejší a dravější.