Soutěž: mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2021/22 / skupina B
Datum: 13.11.2021, 14:00:00
Místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný
Rozhodčí: Karel Křenek, Petr Frána

Nominace:

V sobotu nás čekal favorit naší skupiny Slaný. Nemáme co ztratit a mohly jsme pouze překvapit. Ovšem 1/4, kde máme zkušenější hráčky, nám opět nevyšla a těžce se hraje, když zápas začínáte 14:0. První koš jsme daly až v 5.minutě a soupeř byl rozjetý, proto zaslouženě vedl o 20 bodů po 1/4. Ve 2/4 byla vidět trošku větší chuť, holky byly velice aktivní na útočný doskok. Nešťastné zranění klíčové hráčky soupeře (které přejeme brzké uzdravení), nám hrálo do karet a cítila jsem šanci. Sestava se tedy zavřela a 3/4 jsme dokonce vyhrály. Jakmile se začalo víc střídat, okamžitě nám soupeř opět odskočil. Poslední čtvrtina, kde hrály všechny hráčky, skončila 26:4. Bohužel nemáme v tomto zápase ani jednu dvoucifernou střelkyni, a celkových 33 bodů je velice málo.